Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetők dokumentumai
Játékvezetői karjelek
Adler Balázs
Adorján Blanka
Aipli Sándor
Albert Anita
Alberti Krisztián
Antal Dániel
Bakacsi Zoltán
Balatincz Benjámin
Balogh Dávid
Bárány Ilona
Baricsa Gergő
Bátkai Dénes
Békési Roland
Benczik Fanny
Bibók Ferenc
Bihari László
Bokor Lívia
Bolgár Evelin
Borbély Péter
Bordás Adrienn
Bucsi Borbála
Cseh Nikolett
Csehi Ágoston
Cseperkáló Bálint
Csíkszentmihályi Márk
Csillag Gyula
Czipóth Emese
Czipóth Réka
Deák Edina
Dobos Viktor I.
Dobos Viktor II.
Dóra Levente
Dósa-Rácz Kitti
Dr. Árpás Krisztina
dr. Blazsek Antal
Dr. Dencső Balázs
Dr. Varga András
Éliás Balázs
Érdi-Krausz Zsuzsanna
Farkas Gergely
Farkas Mihály Tamás
Fehér Zsófia
Fehérvári Marcell Zsolt
Fejér Viktória
Fekete Bálint
Feketéné Szalai Judit
Fendrik Márió
Filibér Tamás
Filó Dóra
Fodor Krisztina
Forsthoffer Norbert István
Füzesi Zsanett
Füzy Tamás
Galambos Benjámin
Gáti Veronika
Gregor Helga
Gubicz Imre
Gyulai Géza
Halász Enikő
Halécius Nóra
Hamrán Judit
Hanuska Gergely
Herr Zsuzsanna
Hidegkúti Dorottya
Hoffer Péter István
Horváth Bendegúz
Horváth Gyula
Janicsák Janka
Joós András
Juhász Dorottya Mónika
Kádár László
Kása Enikő
Kerekes Margit
Keresztesi Mária
Kipke Karolina
Kiss Katalin
Kiss Regina
Kiss Viktória
Knáb Kata
Kohut Mariann
Kóka Zsófia
Kollár Zita
Kondri Zsuzsanna
Kósa Dániel
Kovács Ákos
Kovács Anikó
Kovács Gábor
Kovács Gergely
Kovács Réka
Kozma Sándorné
Kristóf Viktória Mária
Kun Luca
Körmendi Éva
Lábas Eszter Melinda
Ladányi Bence
Ladányi Lilla
Laskovics Laura
László Éva
Lenhardt Réka
Lindenmaier Zsolt
Linka Dániel
Lipták Lili
Lizák Dominik
Ludvig-Maurer Zsolt
Madaras Vilmos
Margitai Anna
Máté János
Matics Zsombor Zoltán
Méhn Boldis Csilla
Melegh Bernát
Mesteri Violetta
Mezei Zoltán
Mihály Tamás
Miló-Gróf Ágnes
Molnár Ágota
Moravszki Ádám
Müller Vilmos
Nagy Bernadett
Nagy Dóra
Nagy Péter
Naranjo-Dávida Lilla
Nemecsek Patrik
Nemes Botond
Németh Szabolcs
Neuwirth Attila
Nohse Judit
Nyekita Brúnó
Ocsovay Kira
Oláh Botond
Ónodi Szilvia
Pádár Viktória
Paksi Attila
Pálmai Dániel
Papp Dóra Lujza
Papp Kira
Papp Laura
Patócs Bettina
Petik Sára Krisztina
Petréd Imola
Polgár Dániel
Polgár Levente
Poór Jácint
Pummer Júlia
Rabi Laura
Rostás Brigitta
Rózsa Renáta
Sárbogárdi András
Schlager György
Schönfeld Tamás
Selmeczy Vanda
Seregélyi Rita
Sík Barbara
Soltész Róbert
Somlay Barbara
Soós Bendegúz
Stallenberger Alexa
Svantner Attila
Szabó Anna Dóra
Szabó Brigitta Éva
Szabó Gábor
Szabó György
Szabó Natália Emese
Szabó Renáta
Szabó Sándor
Szabó Tímea Anna
Szabó Zsófia
Szabó-Tóth Ákos
Szalay Márk
Szarka János
Szél Márta
Széles Tímea Andrea
Szitás Tekla
Szokolai Dóra
Szombathelyi Zsófia
Szombati Dóra
Szűcs Dorottya
Szücs Gyuláné
Tajti Márton
Takács Ádám
Takács Gergely
Tátrai Gergely
Tátrai Nikolett
Topa Dorottya Anna
Tóth Annamária
Tuchkova Mariya
Tumpech Ádám
Töli Rebeka
Udvari Anita
Urbán Balázs
Urbán Gergely
Varga Viktória
Varjasi Melinda
Varró István
Vasák Bertalan
Veress Ákos
Vida Ákos
Vida Lucia
Vig Diana
Vigh Andrea
Vigh Gábor László
Wáger Dóra Anna
Weczera Csaba
Weibel Anna Eperke
Weszely Virág
Wieszt Krisztián
Windtner Éva Irén
Zahorecz László Bence
Zakariás Napsugár
Zarándy Zita
Zrinyi-Gál Tekla Ilona
 
játékvezetők összes mérkőzés
minősítés:
III.
1. játékvezető
2. játékvezető
kiirt mérkőzések száma
30
12
Ebből már lejátszott mérkőzések száma
30
12
Még le nem játszott mérkőzések
0
0
Osztályokra bontva
Női I. osztály
1/0
2/0
Férfi II. osztály
0/0
1/0
Női II. oszt. alapszakasz "A" csoport
0/0
3/0
Női II. oszt. alapszakasz "B" csoport
0/0
2/0
MIX
2/0
0/0
Leány gyermek bajnokság
1/0
0/0
Leány serdülő bajnokság
1/0
0/0
Leány Ifjúsági bajnokság
2/0
0/0
Női Universitas
1/0
0/0
Mix Universitas
2/0
0/0
Diákolimpia VI. zárt leány
8/0
0/0
Diákolimpia VI. zárt leány ráj.1-6.
3/0
0/0
Diákolimpia VI. zárt leány ráj.7-10.
1/0
0/0
MIX rájátszás 1-4. helyért
3/0
0/0
Női II. oszt. Rájátszás 1-4. helyért
0/0
1/0
Női II. oszt. Rájátszás 5-8. helyért
1/0
0/0
Női I. osztály
0/0
1/0
Női II. osztály Alapszakasz A csoport
0/0
1/0
Női II. osztály Alapszakasz B csoport
2/0
0/0
MIX bajnokság
2/0
0/0
Férfi II . osztály Alapszakasz B csoport
0/0
1/0
Egyéb
0 mérkőzés
Összesen
42 mérkőzés
Nyomtatási kép
Évad mérkőzései
1
2019/01/19
Veres Péter leány VI.nyílt
-
Városmajor leány VI.kcs.zárt
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
2
2019/01/19
Szent László leány VI.zárt
-
Veres Péter leány VI.nyílt
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
3
2019/01/19
Toldy VI.zárt leány
-
Szent László leány VI.zárt
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
4
2019/01/25
Vasas PIROS gyermek
-
BVSC "B" gyermek
Leány gyermek
Rózsa R
5
2019/02/02
Bókay Humán Szki. leány VI. zá
-
Toldy VI.zárt leány
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
6
2019/02/02
Petőfi leány VI.zárt
-
Bókay Humán Szki. leány VI. zá
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
7
2019/02/02
Szent László leány VI.zárt
-
Városmajor leány VI.kcs.zárt
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
8
2019/02/02
Bókay Humán Szki. leány VI. zá
-
Waldorf Gimn. Vi. zárt leány
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
9
2019/02/02
Budai Nagy Antal VI. zárt
-
Városmajor leány VI.kcs.zárt
Diákolimpia VI. zárt leány
Rózsa R
10
2019/02/06
PRAETORS
-
Sülysápi SE MIX
MIX
Rózsa R
11
2019/02/13
KEAC mix UNI
-
NKE SE mix UNI
Mix UNI
Rózsa R
12
2019/02/18
MAFC-Schönherz
-
BDG
N2B
Dobos
Rózsa R
13
2019/02/25
WARD-é-joop
-
TFSE
N2A
Hidegkúti D
Rózsa R
14
2019/03/01
HERCULES SE
-
Sziget DSE
MIX
Rózsa R
15
2019/03/02
Szent László leány VI.zárt
-
Veres Péter leány VI.zárt
Diákolimpia VI. zárt leány ráj
Rózsa R
16
2019/03/02
Szent László leány VI.zárt
-
Petőfi leány VI.zárt
Diákolimpia VI. zárt leány ráj
Rózsa R
17
2019/03/02
Waldorf Gimn. Vi. zárt leány
-
Bókay Humán Szki. leány VI. zá
Diákolimpia VI. zárt leány ráj
Rózsa R
18
2019/03/02
Ward leány VI.kcs.zárt
-
Kempelen leány VI.kcs.zárt
Diákolimpia VI. zárt leány ráj
Rózsa R
19
2019/03/03
Palota ifi
-
Kispest ifi
Leány IFI
Rózsa R
20
2019/03/05
KÖZGÁZ női UNI
-
SOTE női UNI
Női UNI
Rózsa R
21
2019/03/09
MTK-Budapest serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
Leány serdülő
Rózsa R
22
2019/03/10
Felsővárosi Fehérvár ifi
-
Palota ifi
Leány IFI
Rózsa R
23
2019/03/12
ÁTE-RC mix UNI
-
KÖZGÁZ mix UNI
Mix UNI
Rózsa R
24
2019/03/13
Tüker M.S.C.
-
Siketek SC
N2A
Cseperkáló B
Rózsa R
25
2019/03/22
Lőrincz 2000
-
BVSC-Zugló
N2B
Farkas G.
Rózsa R
26
2019/03/25
WARD-é-joop
-
UTE tartalék B
N2A
Vasák
Rózsa R
27
2019/04/02
UTE tartalék A
-
Emericus-BDSE
N1O
Rózsa R
Poór
28
2019/04/10
PRAETORS
-
Dragon
MR1
Rózsa R
29
2019/04/15
Szent Benedek-Budapest
-
BVSC felnőtt-B
NR1
Kósa
Rózsa R
30
2019/04/23
ÓSSC -KRC
-
Csepeli RC
F2O
Farkas G.
Rózsa R
31
2019/04/24
MAFC-Wigner
-
SOTE
N1O
Kósa
Rózsa R
32
2019/05/14
Dunakanyar SE
-
BEAC
NR2
Rózsa R
Vig D
33
2019/05/15
MAFC-Wigner
-
Budai XI. C
N1O
Vasák
Rózsa R
34
2019/05/18
Sziget DSE
-
PRAETORS
MR1
Rózsa R
35
2019/05/22
PRAETORS
-
Sziget DSE
MR1
Rózsa R
1
2020/02/04
ÓSSC -KRC
-
BTDSE Taksony
Férfi II.o. Alapszakasz B csop
Kádár
Rózsa R
2
2020/02/05
PRAETORS
-
Dragon
MIX
Rózsa R
3
2020/02/12
Corvinus
-
Tüker M.S.C.
Női II. oszt. Alapszakasz B cs
Rózsa R
Kádár
4
2020/02/15
Kispest U-19
-
Corvinus
Női II. oszt. Alapszakasz B cs
Rózsa R
Zarándy
5
2020/02/19
Közgáz
-
MAFC-Bercsényi
Női I. osztály
Szabó G
Rózsa R
6
2020/02/26
Dág KSE
-
HERCULES SE
Női II. osztály Alapszakasz A
Cseperkáló B
Rózsa R
7
2020/03/11
PwC
-
PRAETORS
MIX
Rózsa R
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30