Ön a
713924.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a facebook-on!
2018. február
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

2018. március
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

 
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
 Vállalási lap kitöltése
 Játékvezetők dokumentumai
 Játékvezetői karjelek
 Ellenőri oldal

 
 Aipli Sándor
 Alberti Krisztián
 Benczik Fanny
 Bibók Ferenc
 Czipóth Réka
 Dobos Viktor I.
 Dobos Viktor II.
 Dr. Árpás Krisztina
 Farkas Gergely
 Fejér Viktória
 Feketéné Szalai Judit
 Filibér Tamás
 Fodor Krisztina
 Gubicz Imre
 Halász Enikő
 Halécius Nóra
 Hanuska Gergely
 Hoffer Péter István
 Horváth Gyula
 Kádár László
 Kása Enikő
 Kósa Dániel
 Kovács Ákos
 Kozma Sándorné
 Ladányi Bence
 Ladányi Lilla
 Mihály Tamás
 Nagy Bernadett
 Pádár Viktória
 Rostás Brigitta
 Sík Barbara
 Soltész Róbert
 Szabó Brigitta Éva
 Szabó Renáta
 Szarka János
 Szombathelyi Zsófia
 Takács Ádám
 Tátrai Gergely
 Topa Dorottya Anna
 Tóth Annamária
 Urbán Gergely
 Varga András
 Varga Viktória
 Vasák Bertalan
 Vida Ákos
 Vida Lucia
 Vigh Andrea
 
  játékvezetők

minősítés: III. jelölt


1. játékvezető 2. játékvezető
kiirt mérkőzések száma 62 13
Ebből már lejátszott mérkőzések száma 45 12
Még le nem játszott mérkőzések 17 1

Osztályokra bontva
Férfi I.osztály 0/0 3/0
Női I. osztály 1/0 0/0
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 3/1 5/1
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport 6/1 4/0
Férfi II. osztály 1/0 1/0
Budapest MIX Bajnokság 11/1 0/0
Leány Ifjúsági 3/1 0/0
Leány Serdülő 9/2 0/0
Leány Gyermek 5/0 0/0
Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsoportos nyílt 2017-2018 8/0 0/0
Universitas mix 3/0 0/0
Universitas női 1/0 0/0
Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsoportos zárt 2017-2018 4/4 0/0
Diákolimpia V.zárt leány 1/1 0/0
Leány Gyermek rájátszás az 1-5.helyért 1/1 0/0
Diákolimpia VI.zárt leány rájátszás az 7-12.helyért 4/4 0/0
Universitas mix tavasz 1/1 0/0

Egyéb 38 mérkőzés
Összesen 113 mérkőzés


12/13, 1400 Pogány fiú VI. zárt - Kossuth fiú VI. zárt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop H-1211 Budapest XXI., Kossuth Lajos utca 12. Kósa
01/08, 1500 Kozma fiú VI. zárt - Pogány fiú VI. zárt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop H-1041 Budapest IV., Deák Ferenc utca 40. Kósa
01/17, 1430 Pogány fiú VI. zárt - Schulek fiú VI. zárt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop H-1087 Budapest VIII., Mosonyi utca 6. Kósa
01/24, 1430 Trefort fiú VI. zárt - Pogány fiú VI. zárt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop H-1191 Budapest XIX., Kossuth tér 12. Kósa
02/10, 0830 Jedlik Vi.zárt leány - Rákóczi Gimn. leéány VI.zárt Diákolimpia VI.zárt 7-12. 1102. Körösi Cs. S. út 28-32. Kósa
02/10, 0950 Rákóczi Gimn. leéány VI.zárt - Petőfi leány VI.zárt Diákolimpia VI.zárt 7-12. 1102. Körösi Cs. S. út 28-32. Kósa
02/10, 1110 Petőfi leány VI.zárt - Zrínyi VI.zárt leány Diákolimpia VI.zárt 7-12. 1102. Körösi Cs. S. út 28-32. Kósa
02/10, 1230 Városmajor leány V.kcs.zárt - Ward leány V.kcs.zárt V.zárt leány X. Kőrösi Cs.S. út 28-32. Kósa
02/10, 1350 Toldy VI.zárt leány - Zrínyi VI.zárt leány Diákolimpia VI.zárt 7-12. 1102. Körösi Cs. S. út 28-32. Kósa
02/14, 1615 Kispest ifi - Felsővárosi Fehérvár ifi Leány Ifjúsági XIX. Hungária út 36. Kósa
02/17, 1100 Sziget DSE-A - PRAETORS MIX Szigetszentmiklós, Kossuth L. u. 11. Kósa
02/19, 2030 MAFC-Schönherz - RUNKIL SE N2B XI.ker. Bertalan Lajos u. 4-6. Kósa Tátrai
02/21, 1600 Kispest SE leány serdülő - Közgáz "B" serdülő Leány Serdülő IX.Kinizsi u.2-6. Kósa
02/22, 1630 Vasas Óbuda gyermek - MTK-Budapest"B" gyermek Leány Gyermek 1-5. III. Folyondár u. 15. Kósa
02/23, 1600 Kispest SE leány serdülő - Vasas Óbuda serdülő Leány Serdülő III. Folyondár u. 15. Kósa
02/24, 1130 UTE tartalék B - SOTE N2A IV.ker. Lakkozó u. 1. Kósa Gubicz
02/26, 2040 DRAGON SC- A - UTE tartalék B N2A III.ker. San Marco u. 48-50. Farkas G. Kósa
02/27, 2000 ÁTE-RC mix UNI - NKE SE mix UNI UNI mix 1078 Budapest István utca 2 Kósa


Nyomtatási kép
Összes mérkőzés

10/12 Mákosok - Kutyászok MIX Kósa
10/13 Piarista fiú VI. nyílt - Trefort Ágoston fiú VI. nyílt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
10/16 Kossuth fiú VI. nyílt - Toldy fiú VI. nyílt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
10/18 Toldy fiú VI. nyílt - Trefort Ágoston fiú VI. nyílt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
10/18 Lőrincz 2000 - SOTE N2A Topa Kósa
10/20 Dragon B - SZPA-HSE N2B Rostás Kósa
10/20 Dragon-C - UTE tartalék A N.I.o. Kósa Rostás
10/25 Toldy fiú VI. nyílt - Piarista fiú VI. nyílt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
10/26 Mákosok - Sziget DSE-B MIX Kósa
10/27 Piarista fiú VI. nyílt - Karinthy fiú VI. nyílt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
10/30 MAFC-Schönherz - SZPA-HSE N2B Kósa Feketéné
11/03 Közgáz "A" serdülő - Közgáz "B" serdülő Leány Serdülő Kósa
11/06 Kossuth fiú VI. nyílt - Petrik fiú VI. nyilt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
11/07 II. Rákóczi fiú VI. nyílt - Piarista fiú VI. nyílt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
11/07 BME ÉPK női UNI - NKE SE női UNI UNI női Kósa
11/08 Toldy fiú VI. nyílt - Petrik fiú VI. nyilt Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop Kósa
11/09 Mákosok - Sülysápi SE MIX Kósa
11/15 Kispest ifi - Közgáz "A" Ifi Leány Ifjúsági Kósa
11/16 KÖZGÁZ - RUNKIL SE F.I.o. Varga Kósa
11/20 Kutyászok - Sülysápi SE MIX Kósa
11/22 Szentendre leány serdülő - Palota RSC serdülő Leány Serdülő Kósa
11/23 TFSE - Kispest SE junior N2A Dobos Kósa
11/24 BVSC gyermek - Lőrinc 2000 gyermek Leány Gyermek Kósa
11/24 PPKE-JÁK mix UNI - NKE SE mix UNI UNI mix Kósa
11/27 Vasas Óbuda gyermek - MTK-Budapest"A" gyermek Leány Gyermek Kósa
11/28 ÁTE-RC mix UNI - BGE-PSZK mix UNI UNI mix Kósa
11/29 UTE serdülő - Kispest SE leány serdülő Leány Serdülő Kósa
11/30 MAFC Kármán - Kertvárosi SE B F.I.o. Kovács Á. Kósa
12/02 PRAETORS - Mákosok MIX Kósa
12/04 Kispest SE felnőtt - SZPA-HSE N2B Kósa Topa
12/08 PPKE-JÁK mix UNI - KÖZGÁZ mix UNI UNI mix Kósa
12/09 Sziget DSE-B - Sziget DSE-A MIX Kósa
12/09 Sziget DSE-A - Sziget DSE-B MIX Kósa
12/09 Sülysápi SE - PRAETORS MIX Kósa
12/10 Kispest SE leány serdülő - BVSC serdülő Leány Serdülő Kósa
12/10 BVSC serdülő - Közgáz "A" serdülő Leány Serdülő Kósa
12/10 KISPEST leány gyermek - BVSC gyermek Leány Gyermek Kósa
12/12 SZPA-HSE - Szent Benedek-Budapest N2B Kósa Szabó B.
12/13 Tüker M.S.C. - RUNKIL SE N2B Kósa Kovács Á.
12/17 TFSE-THAN - Felsővárosi Fésűs RA F2A Aipli Kósa
12/17 TFSE-UMSZKI - Felsővárosi Fésűs RA F2A Kósa Aipli
12/22 Lőrinc 2000 gyermek - Közgáz leány gyermek Leány Gyermek Kósa
01/06 Sziget DSE-A - Sülysápi SE MIX Kósa
01/06 Sziget DSE-B - Sülysápi SE MIX Kósa
01/08 BDG - B - SZPA-HSE N2B Kozmáné Kósa
01/10 Közgáz "A" serdülő - UTE serdülő Leány Serdülő Kósa
01/24 Kispest ifi - BVSC ifi Leány Ifjúsági Kósa
01/29 Budai XI. B - Kispest SE junior N2A Kósa Vida L.
02/01 UTE gyermek - KISPEST leány gyermek Leány Gyermek Kósa
02/05 Kispest SE felnőtt - Siketek SC N2B Kósa Topa
02/07 Közgáz "B" serdülő - Vasas Óbuda serdülő Leány Serdülő Kósa
02/08 Vasas Óbuda U17 - Kispest SE junior N2A Ladányi B. Kósa
02/09 Dragon B - RUNKIL SE N2B Mihály Kósa
02/12 DRAGON SC- A - Kispest SE junior N2A Kósa Vida L.
02/13 RUNKIL SE - Siketek SC N2B Horváth Kósa
02/14 Lőrincz 2000 - Vasas Óbuda U17 N2A Takács Á. Kósa
02/15 Kertvárosi SE B - Óbudai Egyetem-Kandó SC F.I.o. Kovács Á. Kósa