Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1309526
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. március
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. április
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetők dokumentumai
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Alberti Krisztián
Bibók Ferenc
Bolgár Evelin
Cseperkáló Bálint
Dobos Viktor I.
Dr. Dencső Balázs
Dr. Varga András
Éliás Balázs
Fehérvári Marcell Zsolt
Fekete Bálint
Filó Dóra
Forsthoffer Norbert István
Gubicz Imre
Halász Enikő
Hanuska Gergely
Herr Zsuzsanna
Kádár László
Kósa Dániel
Kovács Gábor
Kovács Gergely
Kozma Sándorné
Körmendi Éva
Laskovics Laura
Lipták Lili
Madaras Vilmos
Máté János
Melegh Bernát
Mesteri Violetta
Mihály Tamás
Nagy Dóra
Neuwirth Attila
Ónodi Szilvia
Polgár Dániel
Polgár Levente
Poór Jácint
Pummer Júlia
Sárbogárdi András
Selmeczy Vanda
Soltész Róbert
Szarka János
Szél Márta
Széles Tímea Andrea
Tóth Annamária
Tuchkova Mariya
Udvari Anita
Vasák Bertalan
Vig Diana
Vigh Andrea
Weszely Virág
Windtner Éva Irén
Zakariás Napsugár
Zrinyi-Gál Tekla Ilona
játékvezetők
minősítés:
II.
1. játékvezető
2. játékvezető
kiirt mérkőzések száma
94
27
Ebből már lejátszott mérkőzések száma
89
26
Még le nem játszott mérkőzések
5
Osztályokra bontva
Férfi I. osztály
8/1
8/0
Férfi II. osztály
6/0
5/0
Osztályozó női I. osztályba jutásért
0/0
1/0
Női I. osztály
6/3
6/1
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport
8/0
5/0
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport
6/0
2/0
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "C" csoport
1/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "A" csoport
3/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "B" csoport
1/0
0/0
Leány Gyermek
3/0
0/0
Leány IFI
2/0
0/0
UNIVERSITAS FÉRFI
2/0
0/0
UNIVERSITAS MIX
1/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI. kcs.nyílt(A kat) A2-B3
1/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) ráj. 1-4.
2/0
0/0
Diákolimpia leány V-VI.kcs. zárt (B kat.) alapszakasz
6/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) "B" csoport
6/0
0/0
Középiskolai zárt mix bajnokság
13/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) rájátszás 1-12.helyért
10/0
0/0
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért
1/1
0/0
Universitas férfi döntő
4/0
0/0
Universitas mix döntő
4/0
0/0
Egyéb
147 mérkőzés
Összesen
268 mérkőzés
Ellenőr
0 mérkőzés
03/27, 20
20
Kertvárosi SE
-
BEAC
Nő1
XVI.ker. Sashalmi tér 1.
Kádár
Ónodi
04/03, 18
45
Óbudai Egyetem-Kandó SC
-
Dág KSE
FF1
VIII. Tavaszmező u. 17.
Kádár
Körmendi É.
04/04, 19
15
Budapest Bunnies I.
-
Viadukt SE
N18
XII.ker. Márvány u.32.
Kádár
Vasák
04/08, 19
30
BEAC-Újbuda
-
Közgáz
Nő1
XI.ker. Bogdánfy u.10/B.
Ónodi
Kádár
A
04/11, 20
30
Közgáz
-
Kertvárosi SE
Nő1
IX.ker. Vendel u. 10.
Kádár
04/12, 19
30
BEAC
-
MAFC-ÉPK
Nő1
XI.ker. Bogdánfy u.10/B.
Kádár
Széles T
Nyomtatási kép
Összes mérkőzés
09/28
Karinthy fiú V-VI. nyílt
-
Pataky fiú V-VI.nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "A"
Kádár
10/03
Nikola Tesla leány VI.nyílt
-
Budai Ciszterci Szent Imre Gim
leány V-VI. nyílt(A kat.) "C"
Kádár
10/05
Budapest Bunnies I.
-
Kertvárosi SE
NN1
Vig D
Kádár
10/10
Kossuth fiú V-VI.kcs. nyílt
-
Trefort fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "A"
Kádár
10/10
Németh László V-VI.kcs. fiú
-
Petőfi fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "B"
Kádár
10/11
DKLSN
-
Ráckeve
FF2
Kádár
Körmendi É.
10/16
Trefort fiú V-VI. nyílt
-
Pataky fiú V-VI.nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "A"
Kádár
10/17
Mozdulj SE
-
BEAC-Újbuda
Nő1
Fekete B
Kádár
10/18
TFSE
-
Radzeer SE
NAB
Kádár
Körmendi É.
10/19
Dág KSE
-
KÖZGÁZ
FF1
Vigh A.
Kádár
10/20
Széchenyi IDSE
-
DKLSN
FF2
Kádár
Tóth
10/24
Pataky fiú V-VI.nyílt
-
Németh László V-VI.kcs. fiú
DO. fiú V-VI.(A kat)A2-B3
Kádár
10/26
Budapest Bunnies I.
-
Vasas Kék
NAB
Kádár
Körmendi É.
10/28
Pénzügyőr S.E.
-
Kispest SE
FF1
Kádár
Tóth
10/30
Ráckeve
-
Széchenyi IDSE
FF2
Herr Zs
Kádár
11/02
MAFC-Vásárhelyi
-
BEAC
FF1
Dr. Varga
Kádár
11/06
BGE-PSZK mix UNI
-
ELTE mix UNI
UNI MIX
Kádár
11/08
MÁV Előre
-
Ráckeve
FF2
Vasák
Kádár
11/09
Karinthy fiú V-VI. nyílt
-
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
Diákolimpia fiú V-VI.(A kat.)
Kádár
11/09
Ward-Darazsak
-
Széchenyi IDSE
FF2
Kádár
Körmendi É.
11/13
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
-
Pataky fiú V-VI.nyílt
Diákolimpia fiú V-VI.(A kat.)
Kádár
11/15
Viadukt SE
-
Budai XI. C
Nő2
Tóth
Kádár
11/16
Mozdulj SE
-
Közgáz
Nő1
Vigh A.
Kádár
11/17
Széchenyi IDSE
-
MÁV Előre
FF2
Kádár
Selmeczy
11/20
MTK IFI
-
Palota ifi
Leány Ifi
Kádár
11/20
MAFC-Schönherz
-
Dág KSE
FF1
Dr. Varga
Kádár
11/22
Palota RSC leány gyermek
-
BVSC U-15
Leány Gyermek
Kádár
11/22
Kertvárosi SE
-
Közgáz
Nő1
Herr Zs
Kádár
11/23
Budapest Bunnies II.
-
HERCULES SE
Nő2
Körmendi É.
Kádár
11/24
Malév SC
-
Óbudai Egyetem-Kandó SC
FF1
Kádár
Selmeczy
11/27
MAFC-Schönherz
-
Budai XI. C
Nő2
Kádár
Dobos
11/29
Budapest Bunnies I.
-
Corvinus
NAB
Kádár
Kovács Gábor
11/30
Dág KSE
-
Malév SC
FF1
Kádár
Tuchkova
12/04
Emericus SE
-
MAFC-ÉPK
Nő1
Kádár
Széles T
12/06
HERCULES SE
-
Vasas SC Piros
Nő2
Kozmáné
Kádár
12/07
Ward-Darazsak
-
MÁV Előre
FF2
Kádár
Széles T
12/09
Diákszempont fiú V-VI.zárt
-
II. Rákóczi fiú VI. zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Kádár
12/09
Kossuth fiú V.kcs.zárt
-
Diákszempont fiú V-VI.zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Kádár
12/09
II. Rákóczi fiú VI. zárt
-
Terézvárosi fiú V-VI.zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Kádár
12/09
Kossuth fiú V.kcs.zárt
-
Ward fiú VI. zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Kádár
12/09
Terézvárosi fiú V-VI.zárt
-
Baár-Madas fiú V-VI.zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Kádár
12/09
Baár-Madas fiú V-VI.zárt
-
Ward fiú VI. zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Kádár
12/10
Pénzügyőr S.E.
-
Hycomat
FF1
Kádár
Ónodi
12/10
Pénzügyőr S.E.
-
Corvinus
FF1
Ónodi
Kádár
12/10
Pénzügyőr S.E.
-
Malév SC
FF1
Kádár
Ónodi
12/10
Vasas Kék
-
Radzeer SE
NAB
Kádár
Ónodi
12/11
Viadukt SE
-
MAFC-Schönherz
Nő2
Kádár
Herr Zs
12/13
UTE serdülő
-
Kispest ifi
Leány Ifi
Kádár
12/16
Veres Péter leány VI.zárt
-
Pestszentlőrinci technikum leá
leány V-VI. zárt(B kat.) alaps
Kádár
12/16
Szent László Leány V. zárt
-
Verebély VI.zárt leány
leány V-VI. zárt(B kat.) alaps
Kádár
12/16
Veres Péter leány VI.zárt
-
Szent László Leány V. zárt
leány V-VI. zárt(B kat.) alaps
Kádár
12/16
Pestszentlőrinci technikum leá
-
Verebély VI.zárt leány
leány V-VI. zárt(B kat.) alaps
Kádár
12/16
Verebély VI.zárt leány
-
Veres Péter leány VI.zárt
leány V-VI. zárt(B kat.) alaps
Kádár
12/16
Pestszentlőrinci technikum leá
-
Szent László Leány V. zárt
leány V-VI. zárt(B kat.) alaps
Kádár
12/17
Poli "A" mix
-
Poli "B" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Pestszentlőrinc "A" mix
-
Pestszentlőrinc "B" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Poli "A" mix
-
Petrik "B" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Poli "B" mix
-
Petrik "A" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Petőfi mix
-
Hunfalvy mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Rákóczi mix
-
Verebély mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Gustave Eiffel mix
-
Petőfi mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Rákóczi mix
-
Pestszentlőrinc "A" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Hunfalvy mix
-
Rákóczi mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Petőfi mix
-
Pestszentlőrinc "B" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Gustave Eiffel mix
-
Pestszentlőrinc "A" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Pestszentlőrinc "B" mix
-
Rákóczi mix
Középiskolai mix
Kádár
12/17
Pestszentlőrinc "A" mix
-
Petrik "B" mix
Középiskolai mix
Kádár
12/18
Emericus SE
-
DELTA Budapest
Nő1
Vasák
Kádár
01/10
DELTA Budapest
-
BEAC
Nő1
Herr Zs
Kádár
01/11
Semmelweis Egyetem
-
TFSE
NAB
Tuchkova
Kádár
01/18
Budapest Bunnies II.
-
Viadukt SE
Nő2
Kádár
Körmendi É.
01/22
BDG
-
Budapest Bunnies I.
NAB
Kádár
Körmendi É.
01/25
Dág KSE
-
BEAC
FF1
Kádár
Körmendi É.
01/26
ELTE férfi UNI
-
SE SK férfi UNI
UNI FÉRFI
Kádár
01/27
Gustave Eiffel fiú V-VI.zárt
-
Lauder fiú V-VI.zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
01/27
Lauder fiú V-VI.zárt
-
Schulek fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
01/27
Gustave Eiffel fiú V-VI.zárt
-
II. Rákóczi fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
01/27
Kossuth fiú V.kcs.zárt
-
Schulek fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
01/29
Hycomat
-
MAFC-Schönherz
FF1
Herr Zs
Kádár
01/31
MAFC-Bercsényi
-
Kertvárosi SE
Nő1
Kádár
Tuchkova
02/01
BEAC-Újbuda
-
Emericus SE
Nő1
Kádár
Tuchkova
02/05
Budapest Bunnies II.
-
Budai XI. C
Nő2
Kádár
Dr. Varga
02/07
TFSE
-
Budapest Bunnies I.
NAB
Kádár
Vasák
02/08
Vasas SC Piros
-
MAFC-Schönherz
Nő2
Kádár
Neuwirth A
02/14
Budai XI. C
-
Viadukt SE
Nő2
Kádár
Körmendi É.
02/15
UTE
-
KISPEST leány gyermek
Leány Gyermek
Kádár
02/15
TFSE
-
Ráckeve
FF2
Körmendi É.
Kádár
02/16
Malév SC
-
MAFC-Schönherz
FF1
Kádár
Széles T
02/17
II. Rákóczi fiú VI. zárt
-
Berzsenyi fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
02/17
Schulek fiú VI. zárt
-
Piarista fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
02/17
Berzsenyi fiú VI. zárt
-
Piarista fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
02/18
Budai XI. C
-
MAFC-Schönherz
Nő2
Kádár
Körmendi É.
02/21
Palota RSC leány gyermek
-
KISPEST leány gyermek
Leány Gyermek
Kádár
02/23
ELTE férfi UNI
-
KRE férfi UNI
UNI FÉRFI
Kádár
02/24
Lauder fiú V-VI.zárt
-
Petrik fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
02/24
Petrik fiú VI. zárt
-
Berzsenyi fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
02/24
Berzsenyi fiú VI. zárt
-
Lauder fiú V-VI.zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Kádár
02/27
Vasas SC Piros
-
Budai XI. C
Nő2
Körmendi É.
Kádár
02/29
TFSE
-
Ward-Darazsak
FF2
Kovács Gábor
Kádár
03/03
Vasas Kék
-
Corvinus
NAB
Körmendi É.
Kádár
03/05
Ráckeve
-
Budai XI. C
Nő2
Körmendi É.
Kádár
03/07
Viadukt SE
-
Ráckeve
Nő2
Kádár
03/08
Széchenyi IDSE
-
Ráckeve
FF2
Kádár
Pummer
03/12
Ráckeve
-
ÓSSC -KRC
FF2
Körmendi É.
Kádár
03/14
MAFC-Vásárhelyi
-
Óbudai Egyetem-Kandó SC
FF1
Gubicz
Kádár
03/18
BEAC
-
Malév SC
FF1
Kozmáné
Kádár
03/23
Óbudai Egyetem férfi UNI
-
Corvinus férfi UNI
UNI férfi D
Kádár
03/23
SE SK férfi UNI
-
KEAC férfi UNI
UNI férfi D
Kádár
03/23
Corvinus férfi UNI
-
KEAC férfi UNI
UNI férfi D
Kádár
03/23
Óbudai Egyetem férfi UNI
-
SE SK férfi UNI
UNI férfi D
Kádár
03/24
BGE-PSZK mix UNI
-
SE-ETK mix UNI
UNI mix D
Kádár
03/24
Metropolitan UNI mix A
-
Corvinus mix UNI
UNI mix D
Kádár
03/24
SE-ETK mix UNI
-
Metropolitan UNI mix A
UNI mix D
Kádár
03/24
BGE-PSZK mix UNI
-
Corvinus mix UNI
UNI mix D
Kádár
03/25
BEAC
-
Hycomat
FF1
Dr. Varga
Kádár