Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetők dokumentumai
Játékvezetői karjelek
Adler Balázs
Adorján Blanka
Aipli Sándor
Albert Anita
Alberti Krisztián
Antal Dániel
Bakacsi Zoltán
Balatincz Benjámin
Balogh Dávid
Bárány Ilona
Baricsa Gergő
Bátkai Dénes
Békési Roland
Benczik Fanny
Bibók Ferenc
Bihari László
Bokor Lívia
Bolgár Evelin
Borbély Péter
Bordás Adrienn
Bucsi Borbála
Cseh Nikolett
Csehi Ágoston
Cseperkáló Bálint
Csíkszentmihályi Márk
Csillag Gyula
Czipóth Emese
Czipóth Réka
Deák Edina
Dobos Viktor I.
Dobos Viktor II.
Dóra Levente
Dósa-Rácz Kitti
Dr. Árpás Krisztina
dr. Blazsek Antal
Dr. Dencső Balázs
Dr. Varga András
Éliás Balázs
Érdi-Krausz Zsuzsanna
Farkas Gergely
Farkas Mihály Tamás
Fehér Zsófia
Fehérvári Marcell Zsolt
Fejér Viktória
Fekete Bálint
Feketéné Szalai Judit
Fendrik Márió
Filibér Tamás
Filó Dóra
Fodor Krisztina
Forsthoffer Norbert István
Füzesi Zsanett
Füzy Tamás
Galambos Benjámin
Gáti Veronika
Gregor Helga
Gubicz Imre
Gyulai Géza
Halász Enikő
Halécius Nóra
Hamrán Judit
Hanuska Gergely
Herr Zsuzsanna
Hidegkúti Dorottya
Hoffer Péter István
Horváth Bendegúz
Horváth Gyula
Janicsák Janka
Joós András
Juhász Dorottya Mónika
Kádár László
Kása Enikő
Kerekes Margit
Keresztesi Mária
Kipke Karolina
Kiss Katalin
Kiss Regina
Kiss Viktória
Knáb Kata
Kohut Mariann
Kóka Zsófia
Kollár Zita
Kondri Zsuzsanna
Kósa Dániel
Kovács Ákos
Kovács Anikó
Kovács Gábor
Kovács Gergely
Kovács Réka
Kozma Sándorné
Kristóf Viktória Mária
Kun Luca
Körmendi Éva
Lábas Eszter Melinda
Ladányi Bence
Ladányi Lilla
Laskovics Laura
László Éva
Lenhardt Réka
Lindenmaier Zsolt
Linka Dániel
Lipták Lili
Lizák Dominik
Ludvig-Maurer Zsolt
Madaras Vilmos
Margitai Anna
Máté János
Matics Zsombor Zoltán
Méhn Boldis Csilla
Melegh Bernát
Mesteri Violetta
Mezei Zoltán
Mihály Tamás
Miló-Gróf Ágnes
Molnár Ágota
Moravszki Ádám
Müller Vilmos
Nagy Bernadett
Nagy Dóra
Nagy Péter
Naranjo-Dávida Lilla
Nemecsek Patrik
Nemes Botond
Németh Szabolcs
Neuwirth Attila
Nohse Judit
Nyekita Brúnó
Ocsovay Kira
Oláh Botond
Ónodi Szilvia
Pádár Viktória
Paksi Attila
Pálmai Dániel
Papp Dóra Lujza
Papp Kira
Papp Laura
Patócs Bettina
Petik Sára Krisztina
Petréd Imola
Polgár Dániel
Polgár Levente
Poór Jácint
Pummer Júlia
Rabi Laura
Rostás Brigitta
Rózsa Renáta
Sárbogárdi András
Schlager György
Schönfeld Tamás
Selmeczy Vanda
Seregélyi Rita
Sík Barbara
Soltész Róbert
Somlay Barbara
Soós Bendegúz
Stallenberger Alexa
Svantner Attila
Szabó Anna Dóra
Szabó Brigitta Éva
Szabó Gábor
Szabó György
Szabó Natália Emese
Szabó Renáta
Szabó Sándor
Szabó Tímea Anna
Szabó Zsófia
Szabó-Tóth Ákos
Szalay Márk
Szarka János
Szél Márta
Széles Tímea Andrea
Szitás Tekla
Szokolai Dóra
Szombathelyi Zsófia
Szombati Dóra
Szűcs Dorottya
Szücs Gyuláné
Tajti Márton
Takács Ádám
Takács Gergely
Tátrai Gergely
Tátrai Nikolett
Topa Dorottya Anna
Tóth Annamária
Tuchkova Mariya
Tumpech Ádám
Töli Rebeka
Udvari Anita
Urbán Balázs
Urbán Gergely
Varga Viktória
Varjasi Melinda
Varró István
Vasák Bertalan
Veress Ákos
Vida Ákos
Vida Lucia
Vig Diana
Vigh Andrea
Vigh Gábor László
Wáger Dóra Anna
Weczera Csaba
Weibel Anna Eperke
Weszely Virág
Wieszt Krisztián
Windtner Éva Irén
Zahorecz László Bence
Zakariás Napsugár
Zarándy Zita
Zrinyi-Gál Tekla Ilona
 
játékvezetők összes mérkőzés
minősítés:
III.
1. játékvezető
2. játékvezető
kiirt mérkőzések száma
21
18
Ebből már lejátszott mérkőzések száma
21
18
Még le nem játszott mérkőzések
0
0
Osztályokra bontva
Férfi I. osztály
0/0
5/0
Női I. osztály
0/0
1/0
Női II. osztály Alapszakasz A csoport
1/0
2/0
Női II. osztály Alapszakasz B csoport
2/0
2/0
MIX bajnokság
1/0
0/0
Férfi Universitas
1/0
0/0
Női Universitas
1/0
0/0
Leány ifjúsági
1/0
0/0
Diákolimpia VI.zárt fiú
2/0
0/0
Üzleti Liga
3/0
0/0
Férfi I. osztály
0/0
2/0
Férfi II. osztály
1/0
2/0
Női I. osztály Alapszakasz "A" csoport
1/0
0/0
Női I. osztály Alapszakasz "B" csoport
2/0
4/0
Női II. osztály
2/0
0/0
Női Universitas
1/0
0/0
Leány Ifjúsági
2/0
0/0
Egyéb
0 mérkőzés
Összesen
39 mérkőzés
Nyomtatási kép
Évad mérkőzései
1
2019/10/18
Lőrincz 2000
-
Siketek SC
Női II. oszt. Alapszakasz B cs
Csillag Gy
Paksi
2
2019/11/06
Tüker M.S.C.
-
Kispest U-19
Női II. oszt. Alapszakasz B cs
Paksi
Soltész
3
2019/11/07
TFSE
-
MAFC-Schönherz
Női II. osztály Alapszakasz A
Paksi
Oláh B
4
2019/11/09
Berzsenyi fiú VI. zárt
-
Toldy fiú VI. zárt
Diákolimpia VI.zárt fiú
Paksi
5
2019/11/09
Petőfi fiú VI. zárt
-
Toldy fiú VI. zárt
Diákolimpia VI.zárt fiú
Paksi
6
2019/11/21
SOTE női UNI
-
NKE SE női UNI
NőiUNI
Paksi
7
2019/11/27
POLESTAR
-
PwC
MIX
Paksi
8
2019/11/28
TFSE
-
BEAC
Női II. osztály Alapszakasz A
Soltész
Paksi
9
2019/12/04
Dág KSE
-
BEAC
Női II. osztály Alapszakasz A
Vig D
Paksi
10
2019/12/05
IFUA
-
CIB
Üzleti
Paksi
11
2019/12/06
UTE tartalék B
-
Corvinus
Női II. oszt. Alapszakasz B cs
Paksi
Soós B
12
2019/12/11
Szent Benedek-Budapest
-
Budai XI. B
Női II. oszt. Alapszakasz B cs
Dobos
Paksi
13
2020/01/09
PwC
-
IFUA
Üzleti
Paksi
14
2020/01/23
Morgan Stanley
-
GRAPHIVolley
Üzleti
Paksi
15
2020/01/31
Vasas SC Piros Ifi
-
Palota ifi
Leány ifjúsági
Paksi
16
2020/02/04
MAFC Kármán
-
Csepeli RC
Férfi I. osztály
Cseperkáló B
Paksi
17
2020/02/13
BVSC-Zugló
-
Pénzügyőr-A
Női I. osztály
Kozmáné
Paksi
18
2020/02/18
Pénzügyőr S.E.
-
MAFC-Vásárhelyi
Férfi I. osztály
Dr. Varga
Paksi
19
2020/02/20
KÖZGÁZ
-
Csepeli RC
Férfi I. osztály
Kósa
Paksi
20
2020/02/25
Csepeli RC
-
Hycomat
Férfi I. osztály
Cseperkáló B
Paksi
21
2020/03/03
SOTE férfi UNI
-
Corvinus férfi UNI
Ffi UNI
Paksi
22
2020/03/06
Hycomat
-
Dág KSE
Férfi I. osztály
Cseperkáló B
Paksi
1
2020/10/15
BVSC-Zugló
-
UTE tartalék B
N1A
Paksi
Molnár Á
2
2020/10/19
KRE női UNI
-
SOTE női UNI
NőiUNI
Paksi
3
2020/10/21
Hycomat
-
Óbudai Egyetem-Kandó SC
Férfi I.
Gubicz
Paksi
4
2020/11/06
MAFC-Wigner
-
BEAC
N1B
Cseperkáló B
Paksi
5
2021/02/17
Emericus-BDSE
-
BEAC
N1B
Paksi
Molnár Á
6
2021/03/27
Palota ifi
-
Kispest leány Ifi
Leány Ifi
Paksi
7
2021/04/07
MAFC-Schönherz
-
HERCULES SE
N2O
Paksi
Molnár Á
8
2021/04/14
MAFC-Schönherz
-
MAFC Kármán
Férfi I.
Ladányi B.
Paksi
9
2021/04/23
Pénzügyőr-B
-
Lőrincz 2000
N1B
Herr Zs
Paksi
10
2021/04/25
Lőrincz 2000
-
BEAC
N1B
Molnár Á
Paksi
11
2021/04/28
HERCULES SE
-
MAFC-Schönherz
N2O
Paksi
Takács Á.
12
2021/05/07
ÓSSC -KRC
-
BEAC
Ff2
Paksi
Kovács Gábor
13
2021/05/14
BEAC
-
Corvinus
Ff2
Cseperkáló B
Paksi
14
2021/05/17
MAFC-Bercsényi
-
UTE tartalék A
N1B
Gubicz
Paksi
15
2021/05/21
BEAC
-
Malév SC
Ff2
Kozmáné
Paksi
16
2021/05/28
Vasas SC Piros Ifi
-
Kispest leány Ifi
Leány Ifi
Paksi
17
2021/05/30
BEAC
-
UTE tartalék A
N1B
Paksi
Csíkszentmihályi
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30