Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1309403
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. március
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. április
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetők dokumentumai
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Alberti Krisztián
Bibók Ferenc
Bolgár Evelin
Cseperkáló Bálint
Dobos Viktor I.
Dr. Dencső Balázs
Dr. Varga András
Éliás Balázs
Fehérvári Marcell Zsolt
Fekete Bálint
Filó Dóra
Forsthoffer Norbert István
Gubicz Imre
Halász Enikő
Hanuska Gergely
Herr Zsuzsanna
Kádár László
Kósa Dániel
Kovács Gábor
Kovács Gergely
Kozma Sándorné
Körmendi Éva
Laskovics Laura
Lipták Lili
Madaras Vilmos
Máté János
Melegh Bernát
Mesteri Violetta
Mihály Tamás
Nagy Dóra
Neuwirth Attila
Ónodi Szilvia
Polgár Dániel
Polgár Levente
Poór Jácint
Pummer Júlia
Sárbogárdi András
Selmeczy Vanda
Soltész Róbert
Szarka János
Szél Márta
Széles Tímea Andrea
Tóth Annamária
Tuchkova Mariya
Udvari Anita
Vasák Bertalan
Vig Diana
Vigh Andrea
Weszely Virág
Windtner Éva Irén
Zakariás Napsugár
Zrinyi-Gál Tekla Ilona
játékvezetők
minősítés:
II.
1. játékvezető
2. játékvezető
kiirt mérkőzések száma
87
19
Ebből már lejátszott mérkőzések száma
84
19
Még le nem játszott mérkőzések
3
Osztályokra bontva
Férfi I. osztály
8/1
7/0
Férfi II. osztály
2/1
2/0
Osztályozó női I. osztályba jutásért
1/0
0/0
Női I. osztály
8/0
9/0
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport
1/0
0/0
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport
1/0
1/0
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "A" csoport
4/0
0/0
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "C" csoport
2/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "A" csoport
3/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "B" csoport
5/0
0/0
Leány Gyermek
1/0
0/0
Leány IFI
2/0
0/0
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) ráj. 1-4.
1/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI. kcs.nyílt(A kat) B2-A3
1/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) ráj. 1-4.
1/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) "D" csoport
6/0
0/0
Középiskolai zárt mix bajnokság
20/0
0/0
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) rájátszás 1-12.helyért
1/0
0/0
Diákolimpia fiú IV. kcs.
12/0
0/0
Diákolimpia fiú III.kcs.
6/0
0/0
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért
1/1
0/0
Egyéb
114 mérkőzés
Összesen
220 mérkőzés
Ellenőr
0 mérkőzés
03/28, 19
30
Corvinus
-
Malév SC
FF1
IX.ker. Kinizsi u.2-6.
Vig D
Nagy D
Ö
04/10, 19
20
Corvinus
-
MAFC-Schönherz
N18
IX.ker. Kinizsi u. 2-6.
Vig D
Kovács Gábor
04/11, 20
45
TFSE
-
Ráckeve
FF2
XII. Alkotás u.44.
Vig D
Neuwirth A
Nyomtatási kép
Összes mérkőzés
09/27
Nikola Tesla leány VI.nyílt
-
Fasori Evangélikus
leány V-VI. nyílt(A kat.) "C"
Vig D
09/27
Móricz V-VI.nyílt leány
-
Nikola Tesla leány VI.nyílt
leány V-VI. nyílt(A kat.) "C"
Vig D
09/29
Rákóczi Gimn. leéány VI.nyíltt
-
Petőfi
leány V-VI. nyílt(A kat.)
Vig D
10/03
Petőfi
-
TF Gyakorló VI.nyílt leány
leány V-VI. nyílt(A kat.)
Vig D
10/04
Németh László V-VI.kcs. fiú
-
Toldy fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "B"
Vig D
10/05
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
-
Petőfi fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "B"
Vig D
10/05
Budapest Bunnies I.
-
Kertvárosi SE
NN1
Vig D
Kádár
10/10
TF Gyakorló VI.nyílt leány
-
Rákóczi Gimn. leéány VI.nyíltt
leány V-VI. nyílt(A kat.)
Vig D
10/11
Toldy fiú V-VI. nyílt
-
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "B"
Vig D
10/12
TF Gyakorló VI.nyílt leány
-
Toldy leány VI.nyílt
leány V-VI. nyílt(A kat.)
Vig D
10/13
Piarista fiú V-VI. nyílt
-
Pataky fiú V-VI.nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "A"
Vig D
10/17
Kossuth fiú V-VI.kcs. nyílt
-
Pataky fiú V-VI.nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "A"
Vig D
10/18
Toldy fiú V-VI. nyílt
-
Petőfi fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "B"
Vig D
10/19
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
-
Németh László V-VI.kcs. fiú
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "B"
Vig D
10/20
Piarista fiú V-VI. nyílt
-
Karinthy fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia V-VI. "A" fiú "A"
Vig D
10/20
Kertvárosi SE
-
Panoráma SE
Nő1
Kovács Gábor
Vig D
10/26
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
-
Kossuth fiú V-VI.kcs. nyílt
DO.fiú V-VI. (A kat) B2-A3
Vig D
10/26
Corvinus
-
KÖZGÁZ
FF1
Vig D
Ónodi
10/27
Malév SC
-
Hycomat
FF1
Vig D
Tóth
10/31
Mozdulj SE
-
Kertvárosi SE
Nő1
Vig D
Fekete B
11/08
TF Gyakorló VI.nyílt leány
-
Csokonai leány VI.nyílt
leány V-VI. nyílt(A kat.) ráj.
Vig D
11/08
DELTA Budapest
-
Mozdulj SE
Nő1
Hanuska
Vig D
11/09
KÖZGÁZ
-
BEAC
FF1
Szél
Vig D
11/10
Malév SC
-
MAFC Kármán
FF1
Vig D
Tóth
11/13
Toldy fiú V-VI. nyílt
-
Karinthy fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia fiú V-VI.(A kat.)
Vig D
11/15
MAFC-Bercsényi
-
BEAC
Nő1
Dobos
Vig D
11/16
Pénzügyőr S.E.
-
Dág KSE
FF1
Szél
Vig D
11/23
Pénzügyőr-A
-
Mozdulj SE
Nő1
Herr Zs
Vig D
11/24
BEAC
-
Közgáz
Nő1
Vig D
Dencső B
12/04
MAFC-Schönherz
-
Kispest SE
FF1
Ónodi
Vig D
12/06
ÓSSC -KRC
-
DKLSN
FF2
Ónodi
Vig D
12/07
Semmelweis Egyetem
-
BDG
NAB
Herr Zs
Vig D
12/08
Kertvárosi SE
-
Pénzügyőr-A
Nő1
Kovács Gábor
Vig D
12/11
Panoráma SE
-
MAFC-Bercsényi
Nő1
Kovács Gábor
Vig D
12/16
Eötvös fiú V-VI.zárt
-
Károlyi fiú V-VI.zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Vig D
12/16
Károlyi fiú V-VI.zárt
-
Lauder fiú V-VI.zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Vig D
12/16
Piarista fiú VI. zárt
-
Eötvös fiú V-VI.zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Vig D
12/16
Lauder fiú V-VI.zárt
-
Lónyay fiú VI. zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Vig D
12/16
Piarista fiú VI. zárt
-
Szent László fiú VI. zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Vig D
12/16
Szent László fiú VI. zárt
-
Lónyay fiú VI. zárt
Fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.)
Vig D
12/17
Petrik "A" mix
-
Petrik "B" mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Verebély mix
-
Petőfi mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Petőfi mix
-
Rákóczi mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Hunfalvy mix
-
Verebély mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Rákóczi mix
-
Gustave Eiffel mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Pestszentlőrinc "B" mix
-
Poli "A" mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Pestszentlőrinc "A" mix
-
Poli "B" mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Petrik "B" mix
-
Verebély mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Pestszentlőrinc "B" mix
-
Petrik "A" mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Verebély mix
-
Petrik "A" mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Petrik "B" mix
-
Hunfalvy mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Poli "A" mix
-
Petőfi mix
Középiskolai mix
Vig D
12/17
Poli "B" mix
-
Gustave Eiffel mix
Középiskolai mix
Vig D
01/08
Emericus SE
-
Mozdulj SE
Nő1
Vig D
Kovács Gergely
01/09
MAFC Kármán
-
Kispest SE
FF1
Vig D
Máté J
01/15
Ráckeve
-
DKLSN
FF2
Kovács Gábor
Vig D
01/18
Mozdulj SE
-
MAFC-ÉPK
Nő1
Vig D
Széles T
01/22
Pénzügyőr-A
-
Közgáz
Nő1
Vig D
Gubicz
01/24
DKLSN
-
Széchenyi IDSE
FF2
Vig D
Kovács Gábor
01/30
Kispest SE
-
Dág KSE
FF1
Vig D
Herr Zs
02/01
Viadukt SE
-
Vasas SC Piros
Nő2
Vig D
Zakariás N
02/05
BEAC-Újbuda
-
Pénzügyőr-A
Nő1
Kovács Gábor
Vig D
02/06
Kispest SE
-
BEAC
FF1
Vig D
Nagy D
02/07
Palota ifi
-
MTK IFI
Leány Ifi
Vig D
02/13
Corvinus
-
Semmelweis Egyetem
FF1
Dr. Varga
Vig D
02/14
Palota RSC leány gyermek
-
Vasas kék gyermek
Leány Gyermek
Vig D
02/16
BEAC
-
Emericus SE
Nő1
Vig D
Tuchkova
02/22
Berzsenyi fiú VI. zárt
-
Kossuth fiú V.kcs.zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt
Vig D
02/22
KÖZGÁZ
-
Dág KSE
FF1
Vigh A.
Vig D
02/23
Veres Péter IV.kcs. fiú
-
Vajda Péter IV.kcs.fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
02/23
Vajda Péter IV.kcs.fiú
-
Németh László IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
02/23
Németh László IV.kcs. fiú
-
Veres Péter IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
02/27
Németh László IV.kcs. fiú
-
Lázár Vilmos IV.kcs.fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
02/27
Lázár Vilmos IV.kcs.fiú
-
Tág Világ IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
02/27
Tág Világ IV.kcs. fiú
-
Németh László IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
02/28
Palota ifi
-
Budai XI. C Ifi
Leány Ifi
Vig D
02/29
TE Gyakorló III.kcs. fiú
-
Vajda Péter III.kcs.fiú
Diákolimpia fiú III.kcs.
Vig D
02/29
Vajda Péter III.kcs.fiú
-
Németh László III.kcs. fiú
Diákolimpia fiú III.kcs.
Vig D
02/29
Németh László III.kcs. fiú
-
TE Gyakorló III.kcs. fiú
Diákolimpia fiú III.kcs.
Vig D
02/29
Mozdulj SE
-
MAFC-Bercsényi
Nő1
Szél
Vig D
03/04
BDG
-
Semmelweis Egyetem
NAB
Vig D
Herr Zs
03/05
Pénzügyőr S.E.
-
BEAC
FF1
Herr Zs
Vig D
03/06
TE Gyakorló IV.kcs. fiú
-
Vajda Péter IV.kcs.fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
03/06
Vajda Péter IV.kcs.fiú
-
Tág Világ IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
03/06
Tág Világ IV.kcs. fiú
-
TE Gyakorló IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
03/08
BEAC
-
Kertvárosi SE
Nő1
Vig D
Dencső B
03/12
BEAC-Újbuda
-
Kertvárosi SE
Nő1
Gubicz
Vig D
03/13
TE Gyakorló IV.kcs. fiú
-
Németh László IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
03/13
Németh László IV.kcs. fiú
-
Domokos IV.kcs.fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
03/13
Domokos IV.kcs.fiú
-
TE Gyakorló IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Vig D
03/14
KÖZGÁZ
-
Kispest SE
FF1
Herr Zs
Vig D
03/18
MAFC-Schönherz
-
MAFC Kármán
FF1
Vig D
Ónodi
03/20
TE Gyakorló III.kcs. fiú
-
Németh László III.kcs. fiú
Diákolimpia fiú III.kcs.
Vig D
03/20
Németh László III.kcs. fiú
-
Vajda Péter III.kcs.fiú
Diákolimpia fiú III.kcs.
Vig D
03/20
Vajda Péter III.kcs.fiú
-
TE Gyakorló III.kcs. fiú
Diákolimpia fiú III.kcs.
Vig D
03/23
Pestszentlőrinc "A" mix
-
Berzsenyi "A" mix
Középiskolai mix
Vig D
03/23
Pestszentlőrinc "B" mix
-
Berzsenyi "B" mix
Középiskolai mix
Vig D
03/23
Poli "B" mix
-
Pestszentlőrinc "B" mix
Középiskolai mix
Vig D
03/23
Petőfi mix
-
Berzsenyi "A" mix
Középiskolai mix
Vig D
03/23
Berzsenyi "B" mix
-
Petőfi mix
Középiskolai mix
Vig D
03/23
Petrik "A" mix
-
Pestszentlőrinc "A" mix
Középiskolai mix
Vig D
03/23
Poli "A" mix
-
Berzsenyi "A" mix
Középiskolai mix
Vig D
03/25
Pénzügyőr-A
-
BEAC-Újbuda
Nő1
Vig D
Kovács Gábor