Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetők dokumentumai
Játékvezetői karjelek
Adler Balázs
Adorján Blanka
Aipli Sándor
Albert Anita
Alberti Krisztián
Antal Dániel
Bakacsi Zoltán
Balatincz Benjámin
Balogh Dávid
Bárány Ilona
Baricsa Gergő
Bátkai Dénes
Békési Roland
Benczik Fanny
Bibók Ferenc
Bihari László
Bokor Lívia
Bolgár Evelin
Borbély Péter
Bordás Adrienn
Bucsi Borbála
Cseh Nikolett
Csehi Ágoston
Cseperkáló Bálint
Csíkszentmihályi Márk
Csillag Gyula
Czipóth Emese
Czipóth Réka
Deák Edina
Dobos Viktor I.
Dobos Viktor II.
Dóra Levente
Dósa-Rácz Kitti
Dr. Árpás Krisztina
dr. Blazsek Antal
Dr. Dencső Balázs
Dr. Varga András
Éliás Balázs
Érdi-Krausz Zsuzsanna
Farkas Gergely
Farkas Mihály Tamás
Fehér Zsófia
Fehérvári Marcell Zsolt
Fejér Viktória
Fekete Bálint
Feketéné Szalai Judit
Fendrik Márió
Filibér Tamás
Filó Dóra
Fodor Krisztina
Forsthoffer Norbert István
Füzesi Zsanett
Füzy Tamás
Galambos Benjámin
Gáti Veronika
Gregor Helga
Gubicz Imre
Gyulai Géza
Halász Enikő
Halécius Nóra
Hamrán Judit
Hanuska Gergely
Herr Zsuzsanna
Hidegkúti Dorottya
Hoffer Péter István
Horváth Bendegúz
Horváth Gyula
Janicsák Janka
Joós András
Juhász Dorottya Mónika
Kádár László
Kása Enikő
Kerekes Margit
Keresztesi Mária
Kipke Karolina
Kiss Katalin
Kiss Regina
Kiss Viktória
Knáb Kata
Kohut Mariann
Kóka Zsófia
Kollár Zita
Kondri Zsuzsanna
Kósa Dániel
Kovács Ákos
Kovács Anikó
Kovács Gábor
Kovács Gergely
Kovács Réka
Kozma Sándorné
Kristóf Viktória Mária
Kun Luca
Körmendi Éva
Lábas Eszter Melinda
Ladányi Bence
Ladányi Lilla
Laskovics Laura
László Éva
Lenhardt Réka
Lindenmaier Zsolt
Linka Dániel
Lipták Lili
Lizák Dominik
Ludvig-Maurer Zsolt
Madaras Vilmos
Margitai Anna
Máté János
Matics Zsombor Zoltán
Méhn Boldis Csilla
Melegh Bernát
Mesteri Violetta
Mezei Zoltán
Mihály Tamás
Miló-Gróf Ágnes
Molnár Ágota
Moravszki Ádám
Müller Vilmos
Nagy Bernadett
Nagy Dóra
Nagy Péter
Naranjo-Dávida Lilla
Nemecsek Patrik
Nemes Botond
Németh Szabolcs
Neuwirth Attila
Nohse Judit
Nyekita Brúnó
Ocsovay Kira
Oláh Botond
Ónodi Szilvia
Pádár Viktória
Paksi Attila
Pálmai Dániel
Papp Dóra Lujza
Papp Kira
Papp Laura
Patócs Bettina
Petik Sára Krisztina
Petréd Imola
Polgár Dániel
Polgár Levente
Poór Jácint
Pummer Júlia
Rabi Laura
Rostás Brigitta
Rózsa Renáta
Sárbogárdi András
Schlager György
Schönfeld Tamás
Selmeczy Vanda
Seregélyi Rita
Sík Barbara
Soltész Róbert
Somlay Barbara
Soós Bendegúz
Stallenberger Alexa
Svantner Attila
Szabó Anna Dóra
Szabó Brigitta Éva
Szabó Gábor
Szabó György
Szabó Natália Emese
Szabó Renáta
Szabó Sándor
Szabó Tímea Anna
Szabó Zsófia
Szabó-Tóth Ákos
Szalay Márk
Szarka János
Szél Márta
Széles Tímea Andrea
Szitás Tekla
Szokolai Dóra
Szombathelyi Zsófia
Szombati Dóra
Szűcs Dorottya
Szücs Gyuláné
Tajti Márton
Takács Ádám
Takács Gergely
Tátrai Gergely
Tátrai Nikolett
Topa Dorottya Anna
Tóth Annamária
Tuchkova Mariya
Tumpech Ádám
Töli Rebeka
Udvari Anita
Urbán Balázs
Urbán Gergely
Varga Viktória
Varjasi Melinda
Varró István
Vasák Bertalan
Veress Ákos
Vida Ákos
Vida Lucia
Vig Diana
Vigh Andrea
Vigh Gábor László
Wáger Dóra Anna
Weczera Csaba
Weibel Anna Eperke
Weszely Virág
Wieszt Krisztián
Windtner Éva Irén
Zahorecz László Bence
Zakariás Napsugár
Zarándy Zita
Zrinyi-Gál Tekla Ilona
 
játékvezetők összes mérkőzés
minősítés:
III. jelölt
1. játékvezető
2. játékvezető
kiirt mérkőzések száma
13
30
Ebből már lejátszott mérkőzések száma
13
29
Még le nem játszott mérkőzések
0
1
Osztályokra bontva
Női I. osztály
0/0
1/0
Női II. osztály
0/0
2/0
Férfi II. osztály Rájátszás
0/0
2/0
Mix Universitas
2/0
0/0
Női Universitas
2/0
0/0
Női I. osztály
0/0
2/0
Női II. osztály
3/0
8/0
Férfi Universitas
1/0
0/0
Mix Universitas
1/0
0/0
Férfi I. osztály
1/0
4/0
Női I. osztály
0/0
3/0
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport
1/0
3/0
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport
2/0
3/0
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért
0/0
2/1
Egyéb
0 mérkőzés
Összesen
43 mérkőzés
1
2024/05/07, 19
00
Corvinus
-
MAFC-Schönherz
N18
IX.ker. Kinizsi u. 2-6.
Vig D
Dencső B
Nyomtatási kép
Évad mérkőzései
1
2022/04/05
ÁTE mix UNI
-
Pázmány ITK mix UNI
UNI mix
Dencső B
2
2022/04/13
TFSE
-
BDG
N2O
Hanuska
Dencső B
3
2022/04/19
NKE SE mix UNI
-
ÁTE mix UNI
UNI mix
Dencső B
4
2022/04/20
Corvinus női UNI
-
SE-ETK női UNI
Uni női
Dencső B
5
2022/04/28
NKE SE női UNI
-
BGE Külker női UNI
Uni női
Dencső B
6
2022/05/05
MAFC-Stoczek
-
Malév SC
F2R
Szél
Dencső B
7
2022/05/12
Pénzügyőr-A
-
Szent Benedek-Budapest
NIO
Kozmáné
Dencső B
8
2022/05/26
BTDSE Taksony
-
MAFC-Stoczek
F2R
Vig D
Dencső B
9
2022/06/08
Budai XI. C
-
Mozdulj II.
N2O
Herr Zs
Dencső B
1
2022/11/08
Ludovika SE mix UNI
-
Corvinus mix UNI
Mix Uni
Dencső B
2
2023/02/01
DELTA Budapest
-
BDG
NA
Szél
Dencső B
3
2023/02/08
Budai XI. C
-
HERCULES SE
NA
Dencső B
Selmeczy
4
2023/02/15
DELTA Budapest
-
Budapest Bunnies II.
NA
Dencső B
Kovács Gábor
5
2023/03/09
Közgáz
-
BEAC-Újbuda
Nő1
Kovács Gábor
Dencső B
6
2023/03/16
Közgáz
-
Mozdulj SE
Nő1
Gubicz
Dencső B
7
2023/03/22
DELTA Budapest
-
MAFC-Schönherz
NA
Weszely V
Dencső B
8
2023/04/05
HERCULES SE
-
MAFC-Schönherz
NA
Herr Zs
Dencső B
9
2023/04/12
DELTA Budapest
-
Budapest Bunnies I.
NA
Weszely V
Dencső B
10
2023/04/27
Budapest Bunnies II.
-
Semmelweis Egyetem
NA
Tuchkova
Dencső B
11
2023/05/03
Budai XI. C
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
NA
Vasák
Dencső B
12
2023/05/10
KEAC férfi UNI
-
ELTE férfi UNI
Férfi Uni
Dencső B
13
2023/05/17
Corvinus
-
TFSE
NA
Dencső B
Békési
14
2023/05/31
HERCULES SE
-
Budai XI. C
NA
Kozmáné
Dencső B
15
2023/06/07
Ráckeve
-
TFSE
NA
Selmeczy
Dencső B
1
2023/10/11
Corvinus
-
TFSE
NAB
Tuchkova
Dencső B
2
2023/10/17
Budai XI. C
-
Vasas SC Piros
Nő2
Pummer
Dencső B
3
2023/11/07
Radzeer SE
-
Semmelweis Egyetem
NAB
Dencső B
Körmendi É.
4
2023/11/12
Vasas Kék
-
BDG
NAB
Dencső B
Tóth
5
2023/11/24
BEAC
-
Közgáz
Nő1
Vig D
Dencső B
6
2023/11/28
Radzeer SE
-
BDG
NAB
Tóth
Dencső B
7
2023/12/08
Malév SC
-
BEAC
FF1
Nagy D
Dencső B
8
2023/12/12
Kispest SE
-
Malév SC
FF1
Dencső B
Selmeczy
9
2024/01/24
Óbudai Egyetem-Kandó SC
-
Kispest SE
FF1
Ónodi
Dencső B
10
2024/01/31
Corvinus
-
Budapest Bunnies I.
NAB
Körmendi É.
Dencső B
11
2024/02/21
HERCULES SE
-
MAFC-Schönherz
Nő2
Kozmáné
Dencső B
12
2024/02/28
Ráckeve
-
HERCULES SE
Nő2
Dencső B
Nagy D
13
2024/03/08
BEAC
-
Kertvárosi SE
Nő1
Vig D
Dencső B
14
2024/03/13
Viadukt SE
-
HERCULES SE
Nő2
Ónodi
Dencső B
15
2024/03/20
Óbudai Egyetem-Kandó SC
-
Malév SC
FF1
Herr Zs
Dencső B
16
2024/03/27
MAFC-Bercsényi
-
MAFC-ÉPK
Nő1
Körmendi É.
Dencső B
17
2024/04/30
Pénzügyőr S.E.
-
MAFC-Schönherz
FF1
Ónodi
Dencső B
18
2024/05/02
Ráckeve
-
Budapest Bunnies I.
N18
Gubicz
Dencső B
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30