Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1318147
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
BSE junior
MAFC-Bercsényi
Kertvárosi SE
Ráckeve VSE-Ady
Újbuda A
Újbuda B
Újbuda C
UTE II.
Vasas SC serdülő "A"
Vasas tartalék
 
csapatok
Női I. osztály 1-10. helyezés
Teremcím:
XII. Szamos u. 2/c BSE Csarnok
honlap:
csapat képviselő
név:
Schadek Ferencné
mobil:
06-30-253-1839
e-mail:
schadek@pantelweb.hu
A csapat
1.
helyen végzett.
01/11
BSE junior
-
Vasas SC serdülő "A"
3:1
25:19, 25:14, 23:25, 17:25
90:83
11/01
Újbuda B
-
BSE junior
0:3
22:25, 10:25, 14:25
46:75
11/12
Vasas tartalék
-
BSE junior
0:3
18:25, 20:25, 22:25
60:75
11/26
BSE junior
-
Kertvárosi SE
3:0
25:14, 25:20, 25:22
75:56
01/10
Kertvárosi SE
-
BSE junior
1:3
20:25, 25:23, 14:25, 14:25
73:98
01/21
BSE junior
-
Vasas tartalék
3:0
25:11, 25:19, 25:16
75:46
02/04
BSE junior
-
Újbuda B
3:0
25:12, 25:15, 25:23
75:50
02/10
Vasas SC serdülő "A"
-
BSE junior
3:0
25:11, 25:21, 25:15
75:47
03/21
Ráckeve VSE-Ady
-
BSE junior
1:3
25:21, 14:25, 17:25, 15:25
71:96
03/21
Újbuda A
-
BSE junior
2:3
26:24, 21:25, 17:25, 25:22, 15:17
104:113
03/26
MAFC-Bercsényi
-
BSE junior
0:3
17:25, 17:25, 16:25
50:75
04/12
UTE II.
-
BSE junior
0:3
17:25, 16:25, 21:25
54:75
04/18
Újbuda C
-
BSE junior
0:3
4:25, 20:25, 6:25
30:75
04/22
BSE junior
-
Újbuda A
3:0
25:11, 25:15, 25:15
75:41
05/06
BSE junior
-
UTE II.
3:0
25:15, 25:18, 25:7
75:40
05/13
BSE junior
-
Újbuda C
3:0
25:21, 26:24, 25:14
76:59
05/27
BSE junior
-
Ráckeve VSE-Ady
3:0
25:14, 25:17, 25:12
75:43
06/04
BSE junior
-
MAFC-Bercsényi
3:1
21:25, 25:15, 25:21, 25:14
96:75