Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1307389
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. március
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. április
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
A
lapfokú játékvezetői tanfolyam
A Budapesti Röplabda Szövetség és a Magyar Röplabda Szövetség közös szervezésben alapfokú játékvezetői tanfolyamot hirdet. A tanfolyammal kapcsolatos információk a következő linken érhetők el:
Téli Alapfokú Játékvezetői Tanfolyam kiírás
még hírek
 
Férfi I. osztály
BEAC
Corvinus
Dág KSE
Hycomat
Kispest SE
KÖZGÁZ
MAFC Kármán
MAFC-Schönherz
MAFC-Vásárhelyi
Malév SC
Óbudai Egyetem-Kandó SC
Pénzügyőr S.E.
Semmelweis Egyetem
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport
Budai XI. C
Budapest Bunnies II.
HERCULES SE
MAFC-Schönherz
Ráckeve
Vasas SC Piros
Viadukt SE
Üzleti Liga
Avis BG
CIB
Dentons
EATON
EY
IFUA
MOL
PwC
Sanofi
Szerencsejáték
UNIVERSITAS FÉRFI
Corvinus férfi UNI
ELTE férfi UNI
KEAC férfi UNI
KRE férfi UNI
Metropolitan UNI férfi
NKE SE férfi UNI
Óbudai Egyetem férfi UNI
SE SK férfi UNI
SE-ETK férfi UNI
Universitas mix döntő
BGE-PSZK mix UNI
Corvinus mix UNI
Metropolitan UNI mix A
SE-ETK mix UNI
Diákolimpia leány IV.kcs. "A" csoport
Ady IV.
Szent Imre IV.
Táncsics IV. leány
Diákolimpia fiú IV. kcs.
Domokos IV.kcs.fiú
Lázár Vilmos IV.kcs.fiú
Németh László IV.kcs. fiú
Tág Világ IV.kcs. fiú
TE Gyakorló IV.kcs. fiú
Vajda Péter IV.kcs.fiú
Veres Péter IV.kcs. fiú
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) rájátszás 1-12.helyért
Berzsenyi fiú VI. zárt
Eötvös fiú V-VI.zárt
Gustave Eiffel fiú V-VI.zárt
Gyermekek Háza fiú V-VI.zárt
II. Rákóczi fiú VI. zárt
Kossuth fiú V.kcs.zárt
Lauder fiú V-VI.zárt
Petrik fiú VI. zárt
Piarista fiú VI. zárt
Schulek fiú VI. zárt
Toldy fiú VI.zárt
Ward fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) "A" csoport
Gustave Eiffel fiú V-VI.zárt
Hunfalvy fiú VI. zárt
Petrik fiú VI. zárt
Pogány fiú VI. zárt
Toldy fiú VI.zárt
Trefort fiú V.kcs.zárt
Középiskolai zárt mix bajnokság
Berzsenyi "A" mix
Berzsenyi "B" mix
Gustave Eiffel mix
Hunfalvy mix
Pestszentlőrinc "A" mix
Pestszentlőrinc "B" mix
Petőfi mix
Petrik "A" mix
Petrik "B" mix
Poli "A" mix
Poli "B" mix
Rákóczi mix
Verebély mix
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) C1-D2
Nikola Tesla leány VI.nyílt
Szerb Antal
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "C" csoport
Budai Ciszterci Szent Imre Gim
Fasori Evangélikus
Móricz V-VI.nyílt leány
Nikola Tesla leány VI.nyílt
Diákolimpia fiú V-VI. kcs.nyílt(A kat) B2-A3
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
Kossuth fiú V-VI.kcs. nyílt
Férfi II. osztály
DKLSN
MÁV Előre
ÓSSC -KRC
Ráckeve
Széchenyi IDSE
TFSE
Ward-Darazsak
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport
BDG
Budapest Bunnies I.
Corvinus
Radzeer SE
Semmelweis Egyetem
TFSE
Vasas Kék
Leány Gyermek
BVSC U-15
KISPEST leány gyermek
Közgáz leány gyermek
MTK-Budapest gyermek
Palota RSC leány gyermek
UTE
Vasas kék gyermek
UNIVERSITAS MIX
BGE Külker mix UNI
BGE-PSZK mix UNI
Corvinus mix UNI
ELTE mix UNI
Metropolitan UNI mix A
Metropolitan UNI mix B
NKE SE mix UNI
PSZF SE mix UNI
SE-ETK mix UNI
Diákolimpia leány III.kcs.
Csokonai III.leány
Hegedűs leány III.
Medgyessy III.leány
Németh László III.kcs. leány
Szent Imre leány III.kcs.nyílt
Törökugrató leány III.
Diákolimpia leány IV.kcs. "B" csoport
Csokonai leány VI.nyílt
Hajós IV. leány
Lázár IV. leány
Németh László IV.
Diákolimpia leány V-VI.kcs.zárt (B kat.)rájátszás az 1-5. helyért
Kispesti Károlyi Mihály Gimn.
Pestszentlőrinci technikum leá
Szent László Leány V. zárt
Toldy VI.zárt leány
Veres Péter leány VI.zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) rájátszás 13-16.helyért
Diákszempont fiú V-VI.zárt
Hunfalvy fiú VI. zárt
Lónyay fiú VI. zárt
Pestszentlőrinci fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) "B" csoport
Baár-Madas fiú V-VI.zárt
Diákszempont fiú V-VI.zárt
II. Rákóczi fiú VI. zárt
Kossuth fiú V.kcs.zárt
Terézvárosi fiú V-VI.zárt
Ward fiú VI. zárt
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) ráj. 1-4.
Csík Ferenc VI. nyílt
Csokonai leány VI.nyílt
Szerb Antal
TF Gyakorló VI.nyílt leány
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) D1-C2
Budai Ciszterci Szent Imre Gim
Csík Ferenc VI. nyílt
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "D" csoport
Budai Ciszterci Szent Imre Gim
Csík Ferenc VI. nyílt
Karinthy
Kerék u. Alt isk. és Gimn.
Szerb Antal
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "A" csoport
Karinthy fiú V-VI. nyílt
Kossuth fiú V-VI.kcs. nyílt
Pataky fiú V-VI.nyílt
Piarista fiú V-VI. nyílt
Trefort fiú V-VI. nyílt
Osztályozó női I. osztályba jutásért
Budapest Bunnies I.
Kertvárosi SE
MAFC-ÉPK
Ráckeve
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért
BDG
Budai XI. C
Budapest Bunnies I.
Corvinus
MAFC-Schönherz
Ráckeve
Radzeer SE
Viadukt SE
Leány IFI
BDSE IFI
Budai XI. C Ifi
Kispest ifi
Közgáz SC leány IFI "A"
Közgáz SC leány IFI "B"
MTK IFI
Palota ifi
Panoráma SE U17
UTE serdülő
Vasas SC Piros Ifi
Universitas férfi döntő
Corvinus férfi UNI
KEAC férfi UNI
Óbudai Egyetem férfi UNI
SE SK férfi UNI
Diákolimpia leány IV.kcs. Rájátszás az 1-6.helyért
Ady IV.
Csokonai IV. leány
Fillér leány IV.
Grassalkovich leány IV.
Lázár IV. leány
Szent Imre IV.
Diákolimpia leány IV.kcs. "C" csoport
Fillér leány IV.
Grassalkovich leány IV.
Veres Péter IV. leány
Diákolimpia leány V-VI.kcs. zárt (B kat.) rájátszás a 6-8. helyért
Gustave Eiffel
Petőfi leány VI.zárt
Pogány VI.zárt leány
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) rájátszás 17-20.helyért
Baár-Madas fiú V-VI.zárt
Dózsa fiú VI. zárt
Károlyi fiú V-VI.zárt
Pogány fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) "C" csoport
Berzsenyi fiú VI. zárt
Dózsa fiú VI. zárt
Gyermekek Háza fiú V-VI.zárt
Pestszentlőrinci fiú VI. zárt
Schulek fiú VI. zárt
Verebély fiú VI. zárt
Diákolimpia leány V-VI. kcs.nyílt(A kat) A1-B2
Kölcsey leány VI.nyílt
TF Gyakorló VI.nyílt leány
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "A" csoport
Petőfi
Rákóczi Gimn. leéány VI.nyíltt
TF Gyakorló VI.nyílt leány
Toldy leány VI.nyílt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) ráj. 1-4.
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
Karinthy fiú V-VI. nyílt
Pataky fiú V-VI.nyílt
Toldy fiú V-VI. nyílt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "B" csoport
Berzsenyi V-VI.fiú nyílt
Németh László V-VI.kcs. fiú
Petőfi fiú V-VI. nyílt
Toldy fiú V-VI. nyílt
Női I. osztály
BEAC
BEAC-Újbuda
DELTA Budapest
Emericus SE
Kertvárosi SE
Közgáz
MAFC-Bercsényi
MAFC-ÉPK
Mozdulj SE
Panoráma SE
Pénzügyőr-A
VSD
Női II. osztály Rájátszás a 9-14. helyért
Budapest Bunnies II.
HERCULES SE
Semmelweis Egyetem
TFSE
Vasas Kék
Vasas SC Piros
UNIVERSITAS NŐI
BGE Külker női UNI
BGE-PSZK NŐI UNI
Corvinus női UNI
ELTE női UNI
KEAC női UNI
Metropolitan UNI női
NKE SE női UNI
Óbudai Egyetem női UNI
SE-ETK női UNI
Universitas női döntő
BGE-PSZK NŐI UNI
ELTE női UNI
KEAC női UNI
Metropolitan UNI női
Diákolimpia leány IV.kcs. Rájátszás az 7-10.helyért
Hajós IV. leány
Németh László IV.
Táncsics IV. leány
Veres Péter IV. leány
Diákolimpia fiú III.kcs.
Németh László III.kcs. fiú
TE Gyakorló III.kcs. fiú
Vajda Péter III.kcs.fiú
Diákolimpia leány V-VI.kcs. zárt (B kat.) alapszakasz
Gustave Eiffel
Kispesti Károlyi Mihály Gimn.
Pestszentlőrinci technikum leá
Petőfi leány VI.zárt
Pogány VI.zárt leány
Szent László Leány V. zárt
Toldy VI.zárt leány
Verebély VI.zárt leány
Veres Péter leány VI.zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) rájátszás 21-24.helyért
Szent László fiú VI. zárt
Terézvárosi fiú V-VI.zárt
Trefort fiú V.kcs.zárt
Verebély fiú VI. zárt
Diákolimpia fiú V-VI.kcs. zárt (B kat.) "D" csoport
Eötvös fiú V-VI.zárt
Károlyi fiú V-VI.zárt
Lauder fiú V-VI.zárt
Lónyay fiú VI. zárt
Piarista fiú VI. zárt
Szent László fiú VI. zárt
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) B1-A2
Csokonai leány VI.nyílt
Toldy leány VI.nyílt
Diákolimpia leány V-VI.kcs. nyílt (A kat.) "B" csoport
Csokonai leány VI.nyílt
Kölcsey leány VI.nyílt
Leövey leány VI.nyílt
Lónyay Leány VI.nyílt
Diákolimpia fiú V-VI. kcs.nyílt(A kat) A2-B3
Németh László V-VI.kcs. fiú
Pataky fiú V-VI.nyílt