Ön a
679329.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a facebook-on!
2017. december
H K SZ CS P SZ V
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

2018. január
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

 
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Rendkívüli Közgyűlés!

A Budapesti Röplabda Szövetség 2017. november 28-án RENDKÍVÜLI KÖZGYŰLÉST tart. A közgyűlés helyszíne Budapest V. Curia utca 3. a BRSZ hivatalos helyisége.

A közgyűlés időpontja: 17:00

A közgyűlés napirendje a következő:

1. A BRSZ 2017. évi költségvetésének előterjesztése.




 még hírek
 

Férfi I.osztály
   Emericus KSE
   Hycomat
   Kertvárosi SE A
   Kertvárosi SE B
   Kispest SE
   KÖZGÁZ
   MAFC Kármán
   MAFC-Vásárhelyi
   Óbudai Egyetem-Kandó SC
   RUNKIL SE
   TFSE
   Veres PG

Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport
   BDG - B
   Dragon B
   Kispest SE felnőtt
   MAFC-Schönherz
   RUNKIL SE
   Siketek SC
   Szent Benedek-Budapest
   SZPA-HSE
   Tüker M.S.C.

Leány Ifjúsági
   BVSC ifi
   Felsővárosi Fehérvár ifi
   Kispest ifi
   Közgáz "A" Ifi
   Közgáz "B" Ifi
   TFSE leány Ifi
   ZÁPOR Ifi

Universitas férfi
   KÖZGÁZ ffi UNI
   Óbudai Egyetem férfi UNI
   SOTE férfi UNI

Diákolimpia VI.zárt leány "B" csoport
   Bókay Humán Szki. leány VI. zá
   Jedlik Vi.zárt leány
   Kozma VI.zárt leány
   Lónyay VI.zárt leány
   Nikola Tesla leány VI.zárt
   Rákóczi Gimn. leéány VI.zárt
   Szent László leány VI.zárt
   Waldorf Gimn. Vi. zárt leány
   Ward leány VI.kcs.zárt

Női I. osztály
   BDSE-Emericus
   Budai XI. C
   Dragon-C
   Emericus SE
   Kertvárosi SE
   Közgáz
   MAFC-Bercsényi
   MAFC-Wigner
   Panoráma SE
   Pénzügyőr
   Ráckeve VSE-Ady
   UTE tartalék A

Osztályozó a Férfi I. osztályba jutásért
   KÖZGÁZ
   Pénzügyőr S.E.

Leány Serdülő
   BVSC serdülő
   Kispest SE leány serdülő
   Közgáz "A" serdülő
   Közgáz "B" serdülő
   Palota RSC serdülő
   Szentendre leány serdülő
   UTE serdülő
   Vasas Óbuda serdülő

Universitas női
   BME ÉPK női UNI
   KRE női UNI
   NKE SE női UNI
   PPKE-JÁK női UNI
   SE-ETK női UNI
   SOTE női UNI

Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsoportos zárt 2017-2018
   G-Waldorf fiú VI. zárt
   Kossuth fiú VI. zárt
   Kozma fiú VI. zárt
   Lónyay fiú VI. zárt
   Petrik fiú VI. zárt
   Piarista fiú VI. zárt
   Pogány fiú VI. zárt
   Schulek fiú VI. zárt
   SE GY. Á. I. és G. fiú VI. zár
   Szent László fiú VI. zárt
   Toldy fiú VI. zárt
   Trefort fiú VI. zárt
   Verebély fiú VI. zárt
   Ward fiú VI. zárt
   Zrínyi fiú VI. zárt

Férfi II. osztály
   Csepeli RC
   ELTE-BEAC
   Felsővárosi Fésűs RA
   H Zrínyi SE
   MAFC-Friends
   MAFC-Schönherz
   Malév SC
   ÓSSC
   Pénzügyőr S.E.
   TFSE-THAN
   TFSE-UMSZKI
   UASZ SE
   Ward SK

Osztályozó a Női I. osztályba jutásért
   Emericus SE
   TFSE

Leány Gyermek
   BVSC gyermek
   KISPEST leány gyermek
   Közgáz leány gyermek
   Lőrinc 2000 gyermek
   MTK-Budapest"A" gyermek
   MTK-Budapest"B" gyermek
   Palota RSC gyermek
   UTE gyermek
   Vasas Óbuda gyermek

Diákolimpia V-VI.nyílt leány
   Árpád
   Budai Ciszterci Szent Imre Gim
   Csokonai leány VI.nyílt
   Eötvös
   Leövey leány VI.nyílt
   Nikola Tesla leány VI.nyílt
   Veres Pálné Gimnázium leány VI

Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsoportos nyílt 2017-2018
   II. Rákóczi fiú VI. nyílt
   Karinthy fiú VI. nyílt
   Kossuth fiú VI. nyílt
   Petrik fiú VI. nyilt
   Piarista fiú VI. nyílt
   Toldy fiú VI. nyílt
   Trefort Ágoston fiú VI. nyílt

Női II. osztály Alapszakasz A csoport
   Budai XI. B
   DRAGON SC- A
   ELTE-BEAC
   Kispest SE junior
   Lőrincz 2000
   SOTE
   TFSE
   UTE tartalék B
   Vasas Óbuda U17
   WARD Sportkör

Budapest MIX Bajnokság
   ELTE-BEAC
   Kutyászok
   Mákosok
   PRAETORS
   Siketek SC
   Sülysápi SE
   Sziget DSE-A
   Sziget DSE-B

Universitas mix
   ÁTE-RC mix UNI
   BGE-PSZK mix UNI
   KEAC mix UNI
   KRE mix UNI
   KÖZGÁZ mix UNI
   NKE SE mix UNI
   PPKE-JÁK mix UNI
   SOTE mix UNI

Diákolimpia VI.zárt leány "A" csoport
   Berzsenyi leány VI.kcs.zárt
   Karinthy VI.zárt leány
   Kempelen leány VI.kcs.zárt
   Petőfi leány VI.zárt
   Pogány VI.zárt leány
   Toldy VI.zárt leány
   Városmajor leány VI.kcs.zárt
   Veres Péter leány VI.zárt
   Zrínyi VI.zárt leány