Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1318134
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
ADRC női
Dunakanyar
Emericus-Szent Imre
Etyek SE
HABZSI-3
Dragon-C
Pál Motor
Premier RC
Siketek SC
TFSE-KRA
VASAS II
 
csapatok
Női Rájátszás B. csoport
Teremcím:
Pályaválasztói jog feladva
honlap:
csapat képviselő
név:
Árpás Krisztina
mobil:
06-20-478-0627
e-mail:
arpaskr@freemail.hu
A csapat
1.
helyen végzett.
11/14
TFSE-KRA
-
HABZSI-3
2:3
25:19, 14:25, 25:21, 14:25, 10:15
88:105
11/28
HABZSI-3
-
TFSE-KRA
3:0
25:15, 25:10, 25:9
75:34
01/09
HABZSI-3
-
Siketek SC
3:0
25:10, 25:19, 25:23
75:52
01/18
ADRC női
-
HABZSI-3
0:3
11:25, 19:25, 9:25
39:75
01/24
VASAS II
-
HABZSI-3
0:3
10:25, 7:25, 7:25
24:75
01/31
Premier RC
-
HABZSI-3
1:3
21:25, 14:25, 25:19, 22:25
82:94
02/02
Etyek SE
-
HABZSI-3
0:3
18:25, 14:25, 18:25
50:75
02/11
HABZSI-3
-
Dragon-C
3:0
25:15, 25:21, 26:24
76:60
02/22
Emericus-Szent Imre
-
HABZSI-3
0:3
15:25, 14:25, 21:25
50:75
03/02
Dunakanyar
-
HABZSI-3
1:3
25:20, 18:25, 22:25, 23:25
88:95
03/14
Pál Motor
-
HABZSI-3
0:3
9:25, 11:25, 16:25
36:75
03/19
HABZSI-3
-
Dunakanyar
3:2
25:10, 23:25, 11:25, 25:10, 15:8
99:78
04/04
HABZSI-3
-
Pál Motor
1:3
11:25, 14:25, 25:20, 18:25
68:95
04/07
Dragon-C
-
HABZSI-3
0:3
23:25, 17:25, 19:25
59:75
05/13
HABZSI-3
-
Emericus-Szent Imre
1:3
21:25, 25:17, 25:27, 22:25
93:94
05/16
HABZSI-3
-
Premier RC
3:1
23:25, 25:18, 25:16, 25:8
98:67
05/21
HABZSI-3
-
Etyek SE
3:0
25:16, 25:15, 27:25
77:56
05/22
VASAS II
-
HABZSI-3
0:3
13:25, 10:25, 4:25
27:75
06/04
Siketek SC
-
HABZSI-3
0:3
9:25, 3:25, 8:25
20:75
06/09
HABZSI-3
-
ADRC női
3:1
25:13, 23:25, 26:24, 25:16
99:78