Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1315472
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. április
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Férfi I. osztály 2023-2024
Férfi II. osztály 2023-2024
Osztályozó női I. osztályba jutásért 2023-2024
Női I. osztály 2023-2024
Női II. osztályAlapszakasz "A" csoport 2023-2024
Női II. osztály Alapszakasz "B" csoport 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás 1-8. helyért 2023-2024
Női II. osztály Rájátszás a 9-14. helyért 2023-2024
Üzleti Liga 2023-2024
Férfi I. osztály 2022-2023
Férfi II. osztály 2022-2023
Női I. osztály 2022-2023
Női II. osztály 2022-2023
Osztályozó férfi I. osztályba jutásért 2022-2023
Üzleti Liga 2022-2023
Üzleti Liga Strandröplabda 2022-2023
Férfi I. osztály Rájátszás 1-6 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Rájátszás 7-12 helyért 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz A 2021-2022
Férfi I. osztály Alapszakasz B 2021-2022
Férfi II. osztály Alapszakasz 2021-2022
Férfi II. osztály Rájátszás 2021-2022
Női I. osztály 2021-2022
Női II. osztály 2021-2022
Közép-Magyarországi Regionális MIX 2021-2022
Férfi I. osztály 2020-2021
Férfi II. osztály 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "A" csoport 2020-2021
Női I. osztály Alapszakasz "B" csoport 2020-2021
Női II. osztály 2020-2021
Közép Magyarországi Amatőr MIX Bajnokság 2020-2021
Férfi I. osztály 2019-2020
Férfi II . osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Női I. osztály 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2019-2020
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2019-2020
Osztályozó női I.o.-ba jutásért A csoport 2019-2020
Osztályozó női I. o.-ba jutásért B csoport 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 1-7 helyért 2019-2020
Férfi II.osztály Rájátszás 8-14 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Női II. osztály Rájátszás 9-12 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 13-16 helyért 2019-2020
Női II.osztály Rájátszás 17-18 helyért 2019-2020
MIX bajnokság 2019-2020
MIX bajnokság Rájátszás 1-4 helyért 2019-2020
MIX Bajnokság Rájátszás 5-8 helyért 2019-2020
Üzleti Liga 2019-2020
Férfi I. osztály 2018-2019
Férfi II. osztály 2018-2019
Női I. osztály 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "A" csoport 2018-2019
Női II. oszt. alapszakasz "B" csoport 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 5-8. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 9-12. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás 13-16. helyért 2018-2019
Női II. oszt. Rájátszás a 17-19. helyért 2018-2019
MIX 2018-2019
MIX rájátszás 1-4. helyért 2018-2019
MIX rájátszás 5-7. helyért 2018-2019
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2018-2019
Osztályozó a férfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Osztályozó a féfi I.o-ba jutásért 2018-2019
Férfi I.osztály 2017-2018
Férfi II. osztály 2017-2018
Női I. osztály 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 1-6. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 7-12. helyért 2017-2018
Női II. osztály Rájátszás 13-16. helyért 2017-2018
Budapest MIX Bajnokság 2017-2018
MIX rájátszás 1-4. helyért 2017-2018
MIX rájátszás 5-8. helyért 2017-2018
Osztályozó a Férfi I. osztályba jutásért 2017-2018
Osztályozó a Női I. osztályba jutásért 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz A csoport 2017-2018
Női II. osztály Alapszakasz B csoport 2017-2018
Férfi I. osztály 2016-2017
Férfi II. osztály alapszakasz 2016-2017
Női I. osztály 2016-2017
Női II. osztály alapszakasz A csoport 2016-2017
Nő II. osztály alapszakasz B csoport 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 1-4. helyért 2016-2017
MIX bajnokság 2016-2017
Férfi II.o. rájátszás az 5-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás az 1-8. helyért 2016-2017
Női II.o. rájátszás a 9-17. helyért 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért A csoport 2016-2017
Osztályozó a férfi I. osztályba jutásért B csoport 2016-2017
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2016-2017
Férfi I. osztály 2015-2016
Férfi II. osztály alapszakasz 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 1-4. helyért 2015-2016
Férfi II.osztály rájátszás az 5-9. helyért 2015-2016
Női I. osztály 2015-2016
Női II. osztály 2015-2016
MIX bajnokság 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Férfi I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért A csop. 2015-2016
Osztályozó a Női I.osztályba jutásért B csop. 2015-2016
Férfi I. osztály 2014-2015
Női I. osztály 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 1-4. helyért 2014-2015
Női II. osztály alapszakasz 2014-2015
Férfi II. osztály rájátszás az 5-8. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 1-5. helyért 2014-2015
Női II. osztály rájátszás az 6-10. helyért 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz A csoport 2014-2015
Mix bajnokság alapszakasz B csoport 2014-2015
Férfi II.osztály alapszakasz 2014-2015
MIX rájátszás 1-4 helyért 2014-2015
Osztályozó a Férfi I.o-ba jutásért 2014-2015
MIX bajnokság 5-8 helyért 2014-2015
MIX rájátszás 9-12 helyért 2014-2015
Osztályozó a Női I.o-ba jutásért 2014-2015
Férfi I. osztály 2013-2014
Férfi II. osztály 2013-2014
Női I. osztály 2013-2014
Női II. osztály 2013-2014
Osztályozó a Férfi I.o.-ba jutásért 2013-2014
Osztályozó a Női I.o.-ba jutásért 2013-2014
Férfi I.osztály 2012-2013
Férfi II. osztály 2012-2013
Női I. osztály 2012-2013
Női II. osztály 2012-2013
Osztályozók a Férfi I.o.-ba jutásért 2012-2013
Osztályozók a Női I.o.-ba jutásért 2012-2013
Férfi I. osztály 2011-2012
Férfi II.osztály 2011-2012
Női I.osztály 2011-2012
Női II. osztály 2011-2012
Férfi osztályozó az I. oszt.-ba jutásért 2011-2012
Női I. osztály 2010-2011
Női II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Női II. Rájátszás 9-16. helyért 2010-2011
Férfi I. osztály 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 1-8. helyért 2010-2011
Férfi II. Rájátszás 9-14. helyért 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz A csoport 2010-2011
Női II.oszt. Alapszakasz B csoport 2010-2011
Női Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz A csoport 2010-2011
Férfi II.osztály Alapszakasz B csoport 2010-2011
Férfi Osztályozó az I. osztályba jutásért 2010-2011
Női I. osztály 1-10. helyezés 2009-2010
Női I. osztály 11-16.helyezés 2009-2010
Női II. osztály 2009-2010
Férfi I. osztály 2009-2010
Férfi II. osztály 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz A csoport 2009-2010
Női I. osztály Alapszakasz B csoport 2009-2010
Osztályozó a női I. osztályba jutásért 2009-2010
Női I. osztály 2008-2009
Női II. osztály 1-4. 2008-2009
Női II. osztály 5-7. 2008-2009
Férfi I. osztály 2008-2009
Férfi II. osztály 2008-2009
Férfi III. osztály 2008-2009
Női alapszakasz II. osztály 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz I. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály A. csoport 2008-2009
Férfi Alapszakasz II. osztály B. csoport 2008-2009
Férfi Rájátszás A. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi Rájátszás C. csoport 2007-2008
Női Rájátszás A. csoport 2007-2008
Női Rájátszás B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz A. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz B. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz C. csoport 2007-2008
Férfi alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz A. csoport 2007-2008
Női alapszakasz B. csoport 2007-2008
Női alapszakasz C. csoport 2007-2008
Női alapszakasz D. csoport 2007-2008
Női alapszakasz E. csoport 2007-2008
Női helyosztó 2007-2008
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi 1.osztály Alapszakasz D.csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás A. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás B. csoport 2006-2007
Felnőtt Férfi Rájátszás C. csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz A.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz B.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Alapszakasz C.csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás A csoport 2006-2007
Felnőtt Női Rájátszás B csoport 2006-2007
Régi bajnokságok
bajnokságok
felnőtt bajnokságok
Versenybíró:
Vasák Bertalan
(mobil: 06-70-387-9572, email:
elnok@brsz.hu
)
mérkőzések
szettek
pontok
összes
nyert
vesztett
pontok
ny.
v.
ráció
ny.
v.
ráció
1.
DELTA Budapest
24
23
1
47
71
7
9.999
1879
1156
1.625
2.
Ráckeve
24
23
1
47
69
14
4.929
1950
1404
1.389
3.
Budapest Bunnies I.
24
16
8
40
56
34
1.647
2034
1720
1.183
4.
Semmelweis Egyetem
24
15
9
39
54
43
1.256
2078
1989
1.045
5.
MAFC-Schönherz
24
14
10
38
52
40
1.300
2029
1765
1.150
6.
HERCULES SE
24
13
11
37
47
43
1.093
1875
1878
0.998
7.
BDG
24
13
11
37
49
46
1.065
2027
1908
1.062
8.
Corvinus
24
12
12
36
46
40
1.150
1881
1699
1.107
9.
Budai XI. C
24
13
11
35
48
40
1.200
1767
1729
1.022
10.
Mozdulj II.
24
6
18
29
27
56
0.482
1528
1885
0.811
11.
BKGDSE VOLLEYBALL BP
24
5
19
29
23
60
0.383
1465
1853
0.791
12.
Budapest Bunnies II.
24
3
21
27
13
67
0.194
1222
1883
0.649
13.
TFSE
24
0
24
24
7
72
0.097
1066
1932
0.552
összesen
312
156
156
465
562
562
1.000
22801
22801
1.000
10/05
DELTA Budapest
-
Corvinus
3:0
25:11, 25:9, 25:13
75:33
10/06
Budapest Bunnies I.
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:8, 25:13, 25:2
75:23
10/12
Corvinus
-
BDG
2:3
25:19, 21:25, 22:25, 25:19, 15:17
108:105
10/13
Budapest Bunnies II.
-
DELTA Budapest
0:3
11:25, 6:25, 10:25
27:75
10/17
BDG
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:8, 25:5, 25:13
75:26
10/20
Budapest Bunnies I.
-
Semmelweis Egyetem
1:3
25:19, 22:25, 17:25, 21:25
85:94
10/24
MAFC-Schönherz
-
Semmelweis Egyetem
3:2
23:25, 25:21, 26:28, 25:22, 15:10
114:106
10/25
Semmelweis Egyetem
-
DELTA Budapest
0:3
15:25, 18:25, 11:25
44:75
10/26
Mozdulj II.
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
0:3
ki-nem-állás
0:75
11/02
Corvinus
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:0
25:19, 25:13, 25:19
75:51
11/07
Ráckeve
-
Budapest Bunnies I.
3:2
25:21, 25:23, 15:25, 16:25, 15:11
96:105
11/07
BDG
-
Semmelweis Egyetem
2:3
22:25, 25:19, 20:25, 25:16, 6:15
98:100
11/09
Budapest Bunnies I.
-
MAFC-Schönherz
3:1
25:13, 25:21, 24:26, 25:22
99:82
11/09
Budai XI. C
-
Corvinus
0:3
ki-nem-állás
0:75
11/09
DELTA Budapest
-
HERCULES SE
3:0
25:18, 25:12, 25:13
75:43
11/09
Mozdulj II.
-
Ráckeve
0:3
12:25, 22:25, 15:25
49:75
11/14
MAFC-Schönherz
-
DELTA Budapest
0:3
18:25, 17:25, 20:25
55:75
11/15
Semmelweis Egyetem
-
Mozdulj II.
3:0
25:21, 25:23, 25:8
75:52
11/16
TFSE
-
Budapest Bunnies I.
0:3
15:25, 8:25, 13:25
36:75
11/16
HERCULES SE
-
BDG
1:3
28:26, 10:25, 21:25, 13:25
72:101
11/21
MAFC-Schönherz
-
TFSE
3:0
25:14, 25:16, 25:16
75:46
11/22
Budai XI. C
-
Ráckeve
0:3
26:28, 14:25, 0:25
40:78
11/23
Corvinus
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:10, 25:13, 25:9
75:32
11/23
Mozdulj II.
-
HERCULES SE
0:3
24:26, 10:25, 14:25
48:76
11/23
DELTA Budapest
-
TFSE
3:0
25:4, 25:9, 25:8
75:21
11/25
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
Budai XI. C
0:3
3:25, 24:26, 25:27
52:78
11/28
BDG
-
MAFC-Schönherz
3:2
25:14, 17:25, 21:25, 25:17, 16:14
104:95
11/29
Ráckeve
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:0
25:11, 25:14, 25:21
75:46
11/30
DELTA Budapest
-
Ráckeve
2:3
25:18, 17:25, 25:22, 20:25, 14:16
101:106
11/30
Budapest Bunnies II.
-
Budai XI. C
0:3
5:25, 14:25, 4:25
23:75
11/30
Mozdulj II.
-
Corvinus
0:3
13:25, 14:25, 12:25
39:75
12/01
Semmelweis Egyetem
-
TFSE
3:0
25:16, 25:17, 25:15
75:48
12/02
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:23, 25:14, 26:24
76:61
12/05
MAFC-Schönherz
-
Mozdulj II.
3:0
25:18, 25:13, 25:7
75:38
12/07
HERCULES SE
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:1
25:15, 17:25, 25:22, 25:17
92:79
12/07
TFSE
-
BDG
1:3
26:24, 7:25, 12:25, 23:25
68:99
12/07
Ráckeve
-
Corvinus
3:0
25:15, 25:22, 25:13
75:50
12/08
HERCULES SE
-
Budapest Bunnies I.
0:3
23:25, 18:25, 17:25
58:75
12/08
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
Semmelweis Egyetem
0:3
19:25, 20:25, 20:25
59:75
12/12
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
MAFC-Schönherz
2:3
24:26, 13:25, 25:18, 25:21, 4:15
91:105
12/12
BDG
-
Budapest Bunnies I.
3:1
25:20, 19:25, 25:22, 30:28
99:95
12/14
Corvinus
-
Semmelweis Egyetem
2:3
25:18, 15:25, 25:23, 19:25, 13:15
97:106
12/14
Budai XI. C
-
DELTA Budapest
1:3
15:25, 25:20, 18:25, 10:25
68:95
12/14
Mozdulj II.
-
TFSE
3:0
25:18, 25:21, 25:17
75:56
12/15
Budapest Bunnies II.
-
Ráckeve
0:3
2:25, 16:25, 5:25
23:75
01/09
MAFC-Schönherz
-
Budai XI. C
3:1
21:25, 25:18, 25:20, 25:19
96:82
01/10
Semmelweis Egyetem
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:15, 25:13, 25:14
75:42
01/11
Budapest Bunnies I.
-
Mozdulj II.
3:1
26:24, 17:25, 25:21, 25:13
93:83
01/11
HERCULES SE
-
Corvinus
0:3
19:25, 13:25, 20:25
52:75
01/16
BDG
-
Budai XI. C
0:3
7:25, 18:25, 24:26
49:76
01/18
Budapest Bunnies II.
-
Mozdulj II.
0:3
20:25, 9:25, 22:25
51:75
01/18
Budapest Bunnies I.
-
Budai XI. C
1:3
25:23, 11:25, 13:25, 19:25
68:98
01/19
Budapest Bunnies II.
-
HERCULES SE
1:3
24:26, 25:17, 18:25, 24:26
91:94
01/20
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
Budapest Bunnies I.
0:3
10:25, 16:25, 23:25
49:75
01/23
MAFC-Schönherz
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:12, 25:14, 25:12
75:38
01/23
BDG
-
Mozdulj II.
3:1
27:29, 25:17, 25:11, 25:14
102:71
01/25
DELTA Budapest
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:0
25:6, 25:6, 25:5
75:17
01/30
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
BDG
0:3
8:25, 19:25, 17:25
44:75
01/30
Ráckeve
-
MAFC-Schönherz
3:2
24:26, 15:25, 25:15, 25:20, 15:9
104:95
02/01
Corvinus
-
Budapest Bunnies I.
3:0
25:22, 28:26, 26:24
79:72
02/01
DELTA Budapest
-
BDG
3:0
25:12, 25:19, 25:14
75:45
02/06
Budai XI. C
-
BDG
2:3
23:25, 25:17, 25:11, 28:30, 13:15
114:98
02/07
Semmelweis Egyetem
-
MAFC-Schönherz
3:1
25:23, 28:26, 19:25, 25:16
97:90
02/08
Corvinus
-
DELTA Budapest
0:3
13:25, 17:25, 17:25
47:75
02/08
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
Mozdulj II.
3:2
20:25, 13:25, 25:20, 25:21, 15:13
98:104
02/08
Budai XI. C
-
HERCULES SE
2:3
25:20, 17:25, 23:25, 25:12, 13:15
103:97
02/09
Budapest Bunnies II.
-
Budapest Bunnies I.
0:3
9:25, 17:25, 13:25
39:75
02/13
MAFC-Schönherz
-
HERCULES SE
3:2
26:28, 21:25, 25:11, 25:10, 15:11
112:85
02/13
BDG
-
Corvinus
3:1
18:25, 25:21, 25:12, 30:28
98:86
02/14
Ráckeve
-
Semmelweis Egyetem
3:1
25:20, 25:15, 23:25, 25:20
98:80
02/15
DELTA Budapest
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:13, 25:11, 25:13
75:37
02/16
Budapest Bunnies I.
-
Ráckeve
1:3
21:25, 16:25, 25:20, 15:25
77:95
02/21
Semmelweis Egyetem
-
Budapest Bunnies I.
2:3
23:25, 16:25, 25:19, 25:21, 11:15
100:105
02/22
Corvinus
-
Mozdulj II.
3:1
25:14, 22:25, 25:14, 25:12
97:65
02/22
Ráckeve
-
DELTA Budapest
0:3
18:25, 11:25, 15:25
44:75
03/01
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
Corvinus
0:3
12:25, 11:25, 20:25
43:75
03/01
TFSE
-
MAFC-Schönherz
1:3
25:22, 18:25, 11:25, 12:25
66:97
03/01
Mozdulj II.
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:8, 25:23, 25:11
75:42
03/01
DELTA Budapest
-
Semmelweis Egyetem
3:0
25:16, 25:23, 25:12
75:51
03/02
Budapest Bunnies I.
-
HERCULES SE
3:2
25:20, 21:25, 25:20, 21:25, 15:11
107:101
03/07
Semmelweis Egyetem
-
BDG
3:2
19:25, 25:20, 15:25, 25:21, 15:7
99:98
03/08
Corvinus
-
Budai XI. C
1:3
18:25, 25:16, 23:25, 23:25
89:91
03/08
Ráckeve
-
Mozdulj II.
3:0
25:15, 25:13, 25:11
75:39
03/08
HERCULES SE
-
DELTA Budapest
1:3
25:19, 16:25, 9:25, 16:25
66:94
03/09
Budapest Bunnies II.
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:2
22:25, 27:25, 22:25, 25:19, 16:14
112:108
03/13
MAFC-Schönherz
-
Budapest Bunnies I.
1:3
14:25, 25:22, 18:25, 20:25
77:97
03/13
Ráckeve
-
BDG
3:0
25:22, 25:22, 28:26
78:70
03/14
Semmelweis Egyetem
-
HERCULES SE
2:3
25:18, 15:25, 23:25, 25:19, 10:15
98:102
03/16
Budai XI. C
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:17, 25:15, 25:8
75:40
03/20
BDG
-
HERCULES SE
2:3
25:14, 25:27, 25:22, 13:25, 10:15
98:103
03/22
TFSE
-
Corvinus
1:3
15:25, 10:25, 25:16, 17:25
67:91
03/22
Mozdulj II.
-
Semmelweis Egyetem
1:3
20:25, 25:21, 23:25, 15:25
83:96
03/22
DELTA Budapest
-
MAFC-Schönherz
3:0
25:12, 25:11, 25:17
75:40
03/24
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
Ráckeve
0:3
13:25, 4:25, 18:25
35:75
03/27
MAFC-Schönherz
-
BDG
3:1
26:24, 25:13, 13:25, 25:17
89:79
03/28
Ráckeve
-
Budai XI. C
3:0
25:17, 25:17, 25:14
75:48
03/28
Semmelweis Egyetem
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:1
23:25, 25:15, 25:15, 25:14
98:69
03/29
HERCULES SE
-
Mozdulj II.
0:3
13:25, 29:31, 24:26
66:82
03/29
TFSE
-
DELTA Budapest
0:3
10:25, 11:25, 8:25
29:75
03/29
Budapest Bunnies II.
-
Corvinus
0:3
19:25, 14:25, 19:25
52:75
04/03
BDG
-
TFSE
3:0
25:10, 25:7, 25:16
75:33
04/03
Budapest Bunnies I.
-
DELTA Budapest
2:3
25:22, 22:25, 27:25, 16:25, 7:15
97:112
04/04
Budai XI. C
-
Semmelweis Egyetem
2:3
25:22, 16:25, 20:25, 25:22, 4:15
90:109
04/05
TFSE
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
0:3
11:25, 16:25, 13:25
40:75
04/05
HERCULES SE
-
MAFC-Schönherz
3:0
25:21, 25:19, 25:19
75:59
04/05
Budai XI. C
-
Mozdulj II.
3:1
25:22, 19:25, 26:24, 29:27
99:98
04/05
Corvinus
-
Ráckeve
1:3
21:25, 19:25, 25:13, 14:25
79:88
04/12
Mozdulj II.
-
MAFC-Schönherz
0:3
14:25, 12:25, 10:25
36:75
04/12
TFSE
-
Ráckeve
0:3
6:25, 12:25, 2:25
20:75
04/12
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
HERCULES SE
0:3
19:25, 20:25, 21:25
60:75
04/12
DELTA Budapest
-
Budapest Bunnies I.
3:0
2:17, 25:22, 25:20
52:59
04/13
Budapest Bunnies II.
-
BDG
0:3
9:25, 11:25, 14:25
34:75
04/13
HERCULES SE
-
Ráckeve
0:3
22:25, 19:25, 14:25
55:75
04/17
MAFC-Schönherz
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:0
25:7, 25:14, 25:19
75:40
04/17
Budapest Bunnies I.
-
TFSE
3:0
25:7, 25:13, 25:13
75:33
04/18
Semmelweis Egyetem
-
Corvinus
3:2
25:22, 25:23, 19:25, 24:26, 15:10
108:106
04/19
TFSE
-
Mozdulj II.
1:3
17:25, 14:25, 25:21, 5:25
61:96
04/20
Budapest Bunnies I.
-
BDG
3:2
23:25, 20:25, 25:23, 25:13, 15:4
108:90
04/20
Ráckeve
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:12, 25:11, 25:6
75:29
04/24
BDG
-
DELTA Budapest
0:3
16:25, 23:25, 13:25
52:75
04/24
Budai XI. C
-
MAFC-Schönherz
0:3
ki-nem-állás
0:75
04/26
Corvinus
-
HERCULES SE
1:3
20:25, 26:24, 20:25, 17:25
83:99
04/26
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
TFSE
3:1
25:17, 17:25, 25:18, 25:18
92:78
04/26
Mozdulj II.
-
Budapest Bunnies I.
0:3
20:25, 25:27, 11:25
56:77
04/27
Budapest Bunnies II.
-
Semmelweis Egyetem
2:3
25:18, 25:19, 17:25, 20:25, 9:15
96:102
05/03
Corvinus
-
MAFC-Schönherz
3:2
27:25, 23:25, 25:20, 16:25, 15:13
106:108
05/03
Budai XI. C
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:0
25:12, 25:8, 25:16
75:36
05/03
Mozdulj II.
-
DELTA Budapest
0:3
5:25, 8:25, 17:25
30:75
05/03
TFSE
-
HERCULES SE
0:3
8:25, 6:25, 9:25
23:75
05/03
BDG
-
Ráckeve
0:3
14:25, 20:25, 12:25
46:75
05/04
Budai XI. C
-
Budapest Bunnies I.
1:3
11:25, 25:13, 9:25, 22:25
67:88
05/04
HERCULES SE
-
TFSE
3:0
25:4, 25:9, 25:10
75:23
05/08
MAFC-Schönherz
-
Corvinus
3:0
25:19, 25:21, 25:22
75:62
05/10
HERCULES SE
-
Budapest Bunnies II.
3:0
25:20, 25:15, 25:17
75:52
05/11
Budapest Bunnies I.
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:0
25:10, 25:3, 25:20
75:33
05/15
Budai XI. C
-
TFSE
3:0
25:14, 25:11, 25:6
75:31
05/16
Semmelweis Egyetem
-
Ráckeve
1:3
17:25, 14:25, 25:19, 16:25
72:94
05/17
Corvinus
-
TFSE
3:0
25:15, 25:19, 25:12
75:46
05/17
BKGDSE VOLLEYBALL BP
-
DELTA Budapest
0:3
18:25, 14:25, 18:25
50:75
05/17
Mozdulj II.
-
BDG
3:1
29:27, 18:25, 25:18, 25:16
97:86
05/17
Ráckeve
-
HERCULES SE
3:0
25:14, 25:13, 25:19
75:46
05/18
Budapest Bunnies II.
-
MAFC-Schönherz
1:3
25:22, 9:25, 13:25, 23:25
70:97
05/22
Budapest Bunnies I.
-
Corvinus
3:0
25:20, 25:23, 27:25
77:68
05/22
MAFC-Schönherz
-
Ráckeve
1:3
26:28, 25:16, 20:25, 22:25
93:94
05/22
DELTA Budapest
-
Mozdulj II.
3:0
25:20, 25:18, 25:11
75:49
05/22
TFSE
-
Budai XI. C
0:3
8:25, 10:25, 18:25
36:75
05/22
BDG
-
BKGDSE VOLLEYBALL BP
3:2
25:8, 22:25, 23:25, 25:22, 15:7
110:87
05/24
HERCULES SE
-
Semmelweis Egyetem
3:1
25:14, 25:19, 18:25, 27:25
95:83
05/24
DELTA Budapest
-
Budai XI. C
3:0
25:8, 25:23, 25:15
75:46
05/24
TFSE
-
Budapest Bunnies II.
2:3
25:21, 14:25, 16:25, 25:21, 7:15
87:107
05/30
Semmelweis Egyetem
-
Budai XI. C
0:3
20:25, 18:25, 22:25
60:75
05/31
HERCULES SE
-
Budai XI. C
2:3
26:24, 17:25, 24:26, 25:17, 6:15
98:107
05/31
TFSE
-
Semmelweis Egyetem
0:3
14:25, 13:25, 16:25
43:75
06/01
Budapest Bunnies II.
-
TFSE
3:0
25:14, 25:12, 25:18
75:44
06/07
Ráckeve
-
TFSE
3:0
25:8, 25:10, 25:13
75:31
06/07
Mozdulj II.
-
Budai XI. C
2:3
15:25, 25:22, 25:23, 10:25, 13:15
88:110
* {megjegyzes}
Nyomtatási kép