Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1316432
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
2024. június
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Leány Gyermek 2023-2024
Leány IFI 2023-2024
Leány IFI ráj. 1-4. 2022-2023
Leány IFI ráj. 5-8. 2022-2023
Leány Ifjúsági 2022-2023
Leány Gyermek 2022-2023
Leány Ifjúsági 2021-2022
Leány Gyermek 2021-2022
Leány Gyermek 2020-2021
Leány Ifjúsági 2020-2021
Leány Serdülő 2020-2021
Leány gyermek 2019-2020
Leány gyermek rájátszás az 1-5.helyért 2019-2020
Leány gyermek rájátszás az 6-9.helyért 2019-2020
Leány ifjúsági 2019-2020
Leány serdülő 2019-2020
Leány gyermek bajnokság ráj.1-5. 2018-2019
Leány gyermek bajnokság ráj.6-10. 2018-2019
Leány serdülő bajnokság ráj.1-4. 2018-2019
Leány serdülő bajnokság ráj.5-8. 2018-2019
Leány gyermek bajnokság 2018-2019
Leány serdülő bajnokság 2018-2019
Leány Ifjúsági bajnokság 2018-2019
Leány Gyermek 2017-2018
Leány Gyermek rájátszás az 1-5.helyért 2017-2018
Leány Gyermek rájátszás az 6-10.helyért 2017-2018
Leány Ifjúsági 2017-2018
Leány Serdülő 2017-2018
Leány Serdülő rájátszás az 1-4.helyért 2017-2018
Leány Serdülő rájátszás az 5-8.helyért 2017-2018
Leány gyermek I.o. 2016-2017
Leány gyermek II.o. 2016-2017
Leány serdülő I.o. 2016-2017
Leány serdülő II.o. 2016-2017
Leány Gyermek II.o. rájátszás az 1-4.helyért 2015-2016
Leány Gyermek II.o. rájátszás az 5-8.helyért 2015-2016
Leány Ifjúsági 2015-2016
Leány serdülő I.osztály 2015-2016
Leány serdülő II.osztály 2015-2016
Leány gyermek I.o. 2015-2016
Leány Gyermek II.o. 2015-2016
Leány Gyermek rájátszás az 1-4.helyért 2014-2015
Leány Gyermek rájátszás az 5-9.helyért 2014-2015
Leány Ifjúsági rájátszás az 1-4.helyért 2014-2015
Leány Ifjúsági rájátszás az 5-7.helyért 2014-2015
Leány Serdülő Rájátszás az 1-4.helyért 2014-2015
Leány Serdülő Rájátszás az 5-8. helyért 2014-2015
Leány Ifjúsági 2014-2015
Leány Serdülő 2014-2015
Leány gyermek "A" csoport 2014-2015
Leány gyermek "B" csoport 2014-2015
Fiú gyermek 2014-2015
Leány Ifjúsági 2013-2014
Leány Serdülő Rájátszás az 1-4.helyért 2013-2014
Leány Serdülő alapszakasz 2013-2014
Leány Serdülő Rájátszás az 5-7. helyért 2013-2014
Leány Gyermek I.o. alapszakasz 2013-2014
Leány Gyermek I.o. Rájátszás az 1-4. helyért 2013-2014
Leány Gyermek I.o. Rájátszás az 5-8. helyért 2013-2014
Leány Gyermek II.o. 2013-2014
Fiú Gyermek 2013-2014
Leány serdülő I.osztály 2012-2013
Leány serdülő II.osztály 2012-2013
Leány gyermek I.o. 2012-2013
Leány gyermek II.o. 2012-2013
Leány gyermek I.o. 2011-2012
Leány serdülő I.osztály 2011-2012
Leány gyermek II.o. 2011-2012
Leány serdülő II.osztály 2011-2012
Leány gyermek A 2011-2012
Leány gyermek B 2011-2012
Leány gyermek C 2011-2012
Leány serdülő"A" rájátszás 1-4. 2010-2011
Leány Serdülő"A" rájátszás 5-7. 2010-2011
Leány Serdülő"B" rájátszás 1-4. 2010-2011
Leány Serdülő"B" rájátszás 5-7. 2010-2011
Leány serdülő A 2010-2011
Leány serdülő B 2010-2011
Leány gyermek A 2010-2011
Leány gyermek B 2010-2011
Fiú gyermek 2010-2011
Gyermek A 1-4.helyért 2009-2010
Gyermek A 5-7.helyért 2009-2010
Serdülő B 1-4.helyért 2009-2010
Serdülő B 5-8.helyért 2009-2010
Serdülő "A" 2009-2010
Serdülő "B" 2009-2010
Gyermek "A" 2009-2010
Gyermek "B" 2009-2010
Leány mini I. 2009-2010
Leány mini II., rájátszás felsőház 2009-2010
Leány mini II., rájátszás alsóház 2009-2010
Leány mini III. 2009-2010
Leány kismini I. 2009-2010
Leány kismini II., rájátszás felsőház 2009-2010
Leány kismini II., rájátszás alsóház 2009-2010
Leány szupermini 2009-2010
Fiú mini 2009-2010
Fiú kismini 2009-2010
Leány mini II., alapszakasz A 2009-2010
Leány mini II., alapszakasz B 2009-2010
Leány mini II., alapszakasz C 2009-2010
Leány kismini II., alapszakasz A 2009-2010
Leány kismini II., alapszakasz B 2009-2010
Őszi leány mini 1. forduló A csoport 2009-2010
Őszi leány mini 1. forduló B csoport 2009-2010
Őszi leány mini 1. forduló C csoport 2009-2010
Őszi leány mini 1. forduló D csoport 2009-2010
Őszi leány mini 2. forduló A csoport 2009-2010
Őszi leány mini 2. forduló B csoport 2009-2010
Őszi leány mini 2. forduló C csoport 2009-2010
Őszi leány mini 2. forduló D csoport 2009-2010
Őszi leány kismini 1. forduló A csoport 2009-2010
Őszi leány kismini 1. forduló B csoport 2009-2010
Őszi leány kismini 1. forduló C csoport 2009-2010
Őszi leány kismini 2. forduló A csoport 2009-2010
Őszi leány kismini 2. forduló B csoport 2009-2010
Őszi leány kismini 2. forduló C csoport 2009-2010
Őszi leány szupermini 2009-2010
2008/2009. Őszi leány kismini A 2008-2009
2008/2009. Őszi leány kismini B 2008-2009
2008/2009. Őszi leány mini A 2008-2009
2008/2009. Őszi leány mini B 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány kismini A 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány kismini B 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini alapszakasz A/1 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini alapszakasz A/2 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini alapszakasz B/1 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini alapszakasz B/2 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini rájátszás A/1 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini rájátszás A/2 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini rájátszás B/1 2008-2009
2008/2009. Tavaszi leány mini rájátszás B/2 2008-2009
Leány gyermek A 2008-2009
Leány gyermek B 2008-2009
Leány serdülő A 2008-2009
Leány serdülő B 2008-2009
Leány Gyermek "A" bajnokság 2007-2008
Leány Gyermek "B" bajnokság 2007-2008
Leány Ifjúsági Bajnokság 2007-2008
Leány kismini bajnokság 2007-2008
Leány mini a bajnokság 2007-2008
Leány mini b bajnokság 2007-2008
Leány Serdülő "A" bajnokság 2007-2008
Leány Serdülő "B" bajnokság 2007-2008
Leány Gyermek Bajnokság 2006-2007
Leány kismini 2006-2007
Leány mini A 2006-2007
Leány mini B 2006-2007
Leány Serdülő Bajnokság 2006-2007
Leány serdülő rájátszás az 1-4.helyért 2006-2007
Leány serdülő rájátszás sz 5-8.helyért 2006-2007
Régi bajnokságok
bajnokságok
utánpótlás bajnokságok
Versenybíró:
Mihály Tamás
(tel: 06-30-5676685, mobil: 06-30-2589733, email:
misitom@freemail.hu
)
mérkőzések
szettek
pontok
összes
nyert
vesztett
pontok
ny.
v.
ráció
ny.
v.
ráció
1.
BVSC serdülő "A"
9
9
0
18
27
1
9.999
696
353
1.972
2.
Emericus-SE serdülő
8
7
1
15
21
4
5.250
597
404
1.478
3.
Közgáz SC leány IFI "B"
11
4
7
15
15
22
0.682
713
817
0.873
4.
Palota RSC "B" gyermek
9
5
4
14
16
16
1.000
674
652
1.034
5.
UTE serdülő
10
4
6
14
15
19
0.789
677
740
0.915
6.
Lőrinc 2000 SE serdülő
8
2
6
10
7
18
0.389
455
559
0.814
7.
MTK-Budapest serdülő
7
0
7
7
0
21
0.000
238
525
0.453
összesen
62
31
31
93
101
101
1.000
4050
4050
1.000
elhalasztva
MTK-Budapest serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
XII.Szamos u. 2.c.
elhalasztva
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Emericus-SE serdülő
IX. Kinizsi u. 2-6.
elhalasztva
MTK-Budapest serdülő
-
UTE serdülő
XII.Szamos u. 2.c.
elhalasztva
BVSC serdülő "A"
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
XIV. Egressy u. 71.
elhalasztva
UTE serdülő
-
BVSC serdülő "A"
IV. Lakkozó u. 1.
elhalasztva
Emericus-SE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
XI. Villányi út 27
elhalasztva
Palota RSC "B" gyermek
-
Közgáz SC leány IFI "B"
XV. Sződliget u. 24-30.
elhalasztva
MTK-Budapest serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
XII.Szamos u. 2.c.
elhalasztva
BVSC serdülő "A"
-
Emericus-SE serdülő
XIV. Egressy u. 71.
elhalasztva
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
UTE serdülő
XVIII. Kondor béla sétány 10.
elhalasztva
Emericus-SE serdülő
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
XI. Villányi út 27
elhalasztva
Palota RSC "B" gyermek
-
BVSC serdülő "A"
XV. Sződliget u. 24-30.
elhalasztva
Közgáz SC leány IFI "B"
-
MTK-Budapest serdülő
IX. Kinizsi u. 2-6.
elhalasztva
BVSC serdülő "A"
-
Közgáz SC leány IFI "B"
XIV. Egressy u. 71.
elhalasztva
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
XVIII. Kondor béla sétány 10.
elhalasztva
Emericus-SE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
XI. Villányi út 27
elhalasztva
UTE serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
IV. Lakkozó u. 1.
elhalasztva
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
XVIII. Kondor béla sétány 10.
elhalasztva
MTK-Budapest serdülő
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
XII.Szamos u. 2.c.
elhalasztva
UTE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
IV. Lakkozó u. 1.
elhalasztva
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
BVSC serdülő "A"
XVIII. Kondor béla sétány 10.
elhalasztva
MTK-Budapest serdülő
-
Emericus-SE serdülő
XII.Szamos u. 2.c.
elhalasztva
Emericus-SE serdülő
-
BVSC serdülő "A"
XI. Villányi út 27
elhalasztva
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
Emericus-SE serdülő
XVIII. Kondor béla sétány 10.
elhalasztva
MTK-Budapest serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
XII.Szamos u. 2.c.
elhalasztva
BVSC serdülő "A"
-
Palota RSC "B" gyermek
XIV. Egressy u. 71.
elhalasztva
Emericus-SE serdülő
-
UTE serdülő
XI. Villányi út 27
elhalasztva
Palota RSC "B" gyermek
-
UTE serdülő
XV. Sződliget u. 24-30.
elhalasztva
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
IX. Kinizsi u. 2-6.
elhalasztva
MTK-Budapest serdülő
-
BVSC serdülő "A"
XII.Szamos u. 2.c.
elhalasztva
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
XVIII. Kondor béla sétány 10.
elhalasztva
UTE serdülő
-
Emericus-SE serdülő
IV. Lakkozó u. 1.
10/17
Emericus-SE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
3:0
25:7, 25:23, 25:11
75:41
10/17
BVSC serdülő "A"
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
3:0
25:11, 25:4, 25:12
75:27
10/26
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
3:0
25:6, 25:18, 25:8
75:32
10/30
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
0:3
22:25, 12:25, 20:25
54:75
10/31
Palota RSC "B" gyermek
-
UTE serdülő
3:1
25:21, 17:25, 27:25, 25:11
94:82
11/06
UTE serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
3:0
25:13, 25:22, 25:20
75:55
11/11
Emericus-SE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
3:0
25:8, 25:16, 25:6
75:30
11/13
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Emericus-SE serdülő
0:3
10:25, 12:25, 22:25
44:75
11/21
Palota RSC "B" gyermek
-
Közgáz SC leány IFI "B"
3:1
25:22, 19:25, 25:21, 25:10
94:78
11/21
BVSC serdülő "A"
-
Emericus-SE serdülő
3:0
25:14, 25:15, 25:23
75:52
11/24
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
UTE serdülő
1:3
19:25, 25:27, 25:21, 23:25
92:98
11/27
Közgáz SC leány IFI "B"
-
MTK-Budapest serdülő
3:0
25:13, 25:20, 25:23
75:56
11/28
Palota RSC "B" gyermek
-
BVSC serdülő "A"
0:3
20:25, 13:25, 17:25
50:75
11/29
Emericus-SE serdülő
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
3:0
25:15, 25:12, 25:13
75:40
12/04
UTE serdülő
-
Emericus-SE serdülő
0:3
23:25, 21:25, 18:25
62:75
12/05
BVSC serdülő "A"
-
Közgáz SC leány IFI "B"
3:0
25:7, 25:16, 25:8
75:31
12/10
BVSC serdülő "A"
-
MTK-Budapest serdülő
3:0
25:5, 25:7, 25:6
75:18
12/18
UTE serdülő
-
MTK-Budapest serdülő
3:0
25:7, 25:13, 25:13
75:33
01/16
Palota RSC "B" gyermek
-
MTK-Budapest serdülő
3:0
25:12, 25:15, 25:10
75:37
01/26
Lőrinc 2000 SE serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
0:3
13:25, 14:25, 18:25
45:75
01/29
Közgáz SC leány IFI "B"
-
UTE serdülő
3:0
25:11, 25:16, 25:16
75:43
01/31
Emericus-SE serdülő
-
Közgáz SC leány IFI "B"
3:1
20:25, 25:10, 25:13, 25:13
95:61
02/06
BVSC serdülő "A"
-
UTE serdülő
3:0
25:11, 25:15, 25:12
75:38
02/07
Emericus-SE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
3:0
25:18, 25:13, 25:20
75:51
02/07
MTK-Budapest serdülő
-
BVSC serdülő "A"
0:3
10:25, 11:25, 11:25
32:75
02/12
Közgáz SC leány IFI "B"
-
Palota RSC "B" gyermek
3:1
15:25, 25:23, 25:23, 25:17
90:88
02/19
UTE serdülő
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
3:0
25:18, 25:21, 25:21
75:60
02/26
UTE serdülő
-
BVSC serdülő "A"
0:3
9:25, 8:25, 13:25
30:75
03/04
Közgáz SC leány IFI "B"
-
BVSC serdülő "A"
1:3
25:21, 15:25, 21:25, 14:25
75:96
03/05
Palota RSC "B" gyermek
-
Lőrinc 2000 SE serdülő
3:0
25:15, 25:10, 25:16
75:41
03/10
UTE serdülő
-
Palota RSC "B" gyermek
2:3
25:17, 20:25, 26:24, 17:25, 11:15
99:106
* {megjegyzes}
Nyomtatási kép