Ön a
715668.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a facebook-on!
2018. február
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

2018. március
H K SZ CS P SZ V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

 
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester

Mutasd -át
2017 december 16., szombat
8:30
  1. Veres Péter leány VI.zárt - Karinthy VI.zárt leány, VI.zárt leány"A"csop. : X. Kőrösi Cs. S. út 28-30, mérkőzést vezeti: Farkas G. -
  1. Rákóczi Gimn. leéány VI.zárt - Ward leány VI.kcs.zárt, VI.zárt leány"B"csop. : X. Kőrösi Cs.S. út 28-32., mérkőzést vezeti: Kozmáné -
9:50
  1. Karinthy VI.zárt leány - Zrínyi VI.zárt leány, VI.zárt leány"A"csop. : X. Kőrösi Cs. S. út 28-30, mérkőzést vezeti: Farkas G. -
  1. Ward leány VI.kcs.zárt - Szent László leány VI.zárt, VI.zárt leány"B"csop. : X. Kőrösi Cs.S. út 28-32., mérkőzést vezeti: Kozmáné -
11:00
  1. Sziget DSE-A - Mákosok, MIX : Szigetszentmiklós, Kossuth L. u. 11., mérkőzést vezeti: Czipóth R. -
11:10
  1. Lónyay VI.zárt leány - Rákóczi Gimn. leéány VI.zárt, VI.zárt leány"B"csop. : X. Kőrösi Cs.S. út 28-32., mérkőzést vezeti: Kozmáné -
  1. Petőfi leány VI.zárt - Városmajor leány VI.kcs.zárt, VI.zárt leány"A"csop. : X. Kőrösi Cs. S. út 28-30, mérkőzést vezeti: Farkas G. -
11:15
  1. UTE tartalék B - DRAGON SC- A, N2A : IV.ker. Lakkozó u. 1., mérkőzést vezeti: Vida Á. - Dobos
12:00
  1. MTK-Budapest"B" gyermek - Lőrinc 2000 gyermek, Leány Gyermek : XII.Szamos u. 2.c., mérkőzést vezeti: Szabó B. -
12:30
  1. Városmajor leány VI.kcs.zárt - Kempelen leány VI.kcs.zárt, VI.zárt leány"A"csop. : X. Kőrösi Cs. S. út 28-30, mérkőzést vezeti: Farkas G. -
  1. Bókay Humán Szki. leány VI. zá - Szent László leány VI.zárt, VI.zárt leány"B"csop. : X. Kőrösi Cs.S. út 28-32., mérkőzést vezeti: Kozmáné -
13:00
  1. Sziget DSE-B - Siketek SC, MIX : Szigetszentmiklós, Kossuth L. u. 11., mérkőzést vezeti: Czipóth R. -
13:50
  1. Ward fiú VI. zárt - Kozma fiú VI. zárt, Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop : H-1102 Budapest X., Kőrösi Csoma Sándor út 28-34., mérkőzést vezeti: Farkas G. -
  1. Petőfi leány VI.zárt - Kempelen leány VI.kcs.zárt, VI.zárt leány"A"csop. : X. Kőrösi Cs. S. út 28-30, mérkőzést vezeti: Farkas G. -
  1. Bókay Humán Szki. leány VI. zá - Kozma VI.zárt leány, VI.zárt leány"B"csop. : X. Kőrösi Cs.S. út 28-32., mérkőzést vezeti: Kozmáné -
15:30
  1. Ward fiú VI. zárt - G-Waldorf fiú VI. zárt, Diákolimpia Fiú V.-VI. korcsop : H-1102 Budapest X., Kőrösi Csoma Sándor út 28-34., mérkőzést vezeti: Farkas G. -
20:15
  1. ELTE-BEAC - Sziget DSE-B, MIX : XI.ker. Bogdánffy u.10/B., mérkőzést vezeti: Szabó B. -


EGYÉB MÉRKŐZÉSEK

EseményDátumJátékvezető
2017-12-16MINIKádár László
2017-12-16MINILadányi Lilla
2017-12-16MINISzabó Renáta


Nyomtatási kép