Kezdőlap
Tevékenységünk
BRSZ mint közhasznú szervezet
Tisztségviselőink
Szabályzatok
Szervezeti tevékenység
Események, rendezvények
Fegyelmi bizottság határozatai és értesítései
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Utánpótlás bajnokságok
Universitas Bajnokságok
Budapest Diákolimpiai versenyek
Egyéb bajnokságok
Mini tornák
Csapatok
Játékvezetés
Játékvezetők
Vállalási lap kitöltése
Játékvezetői dokumentumok
Játékvezetői karjelek
Ellenőri oldal
Elérhetőségek
Strandröplabda
Dokumentumok
Játékvezetők dokumentumai
Terem szabályok
Strandröplabda szabályok
Csapatok dokumentumai
Sorsolások
Linkek
Képtár
Mobiltelefonos verzió
Ön a
1315052
.
látogatónk 2011.06.01. óta.
Kövess minket a
facebook
-on!
2024. április
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
2024. május
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Serleg, érem, gravírozás:
SerlegMester
Mutasd
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
január
február
március
április
május
június
július
augusztus
szeptember
október
november
december
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-át
2018 február 17., szombat
8:30
Jedlik Vi.zárt leány - Petőfi leány VI.zárt, Diákolimpia VI.zárt 7-12.
: 1102. Körösi Cs. S. út 28-32.
, mérkőzést vezeti:
Kozmáné -
Veres Péter leány VI.zárt - Berzsenyi leány VI.kcs.zárt, Diákolimpia VI.zárt 1-6.
: X. Kőrösi Cs. S. út 28-30
, mérkőzést vezeti:
Farkas G. -
9:50
Kozma VI.zárt leány - Waldorf Gimn. Vi. zárt leány, Diákolimpia VI.zárt 15-17.
: X. Kőrösi Cs.S. út 28-32.
, mérkőzést vezeti:
Kozmáné -
Budai Nagy Antal V.zárt leány - Veres P. Leány V.zárt, V.zárt leány
: X. Kőrösi Cs.S. út 28-32.
, mérkőzést vezeti:
Farkas G. -
10:00
Közgáz "B" Ifi - BVSC ifi, Leány Ifjúsági
: IX. Kinizsi u. 2-6.
, mérkőzést vezeti:
Vida L. -
UTE tartalék A - Budai XI. C, N.I.o.
: IV.ker. Lakkozó utca 1.
, mérkőzést vezeti:
Soltész - Aipli
11:00
Sziget DSE - PRAETORS, MIX
: Szigetszentmiklós, Kossuth L. u. 11.
, mérkőzést vezeti:
Kósa -
11:10
Kempelen leány V.kcs.zárt - Városmajor leány V.kcs.zárt, V.zárt leány
: X. Kőrösi Cs.S. út 28-32.
, mérkőzést vezeti:
Farkas G. -
Nikola Tesla leány VI.zárt - Lónyay VI.zárt leány, Diákolimpia VI.zárt 1-6.
: X. Kőrösi Cs. S. út 28-30
, mérkőzést vezeti:
Farkas G. -
11:30
Kispest SE leány serdülő - UTE serdülő, Leány Serdülő
: IV. Lakkozó u. 1.
, mérkőzést vezeti:
Soltész -
BVSC ifi - Közgáz SC leány IFI "A", Leány Ifjúsági
: IX. Kinizsi u. 2-6.
, mérkőzést vezeti:
Vida L. -
12:30
Bókay Humán Szki. leány VI. zá - Városmajor leány VI.kcs.zárt, Diákolimpia VI.zárt 13.
: X. Kőrösi Cs.S. út 28-32.
, mérkőzést vezeti:
Kozmáné -
Ward leány VI.kcs.zárt - Kempelen leány VI.kcs.zárt, Diákolimpia VI.zárt 1-6.
: X. Kőrösi Cs. S. út 28-30
, mérkőzést vezeti:
Farkas G. -
13:00
Közgáz SC leány IFI "A" - Kispest ifi, Leány Ifjúsági
: IX. Kinizsi u. 2-6.
, mérkőzést vezeti:
Vida L. -
13:30
Sziget DSE-B - Dragon, MIX
: Szigetszentmiklós, Kossuth L. u. 11.
, mérkőzést vezeti:
Kádár -
13:50
Szent László leány VI.zárt - Toldy VI.zárt leány, Diákolimpia VI.zárt 7-12.
: 1102. Körösi Cs. S. út 28-32.
, mérkőzést vezeti:
Kozmáné -
Szent László leány VI.zárt - Zrínyi VI.zárt leány, Diákolimpia VI.zárt 7-12.
: 1102. Körösi Cs. S. út 28-32.
, mérkőzést vezeti:
Kozmáné -
14:00
Malév SC - TFSE-UMSZKI, F2A
: XVIII. Nemes u. 56-60. Ált. Isk.
, mérkőzést vezeti:
Vida Á. - Aipli
Nyomtatási kép